Historia strony

Pomysł na nieoficjalną stronę internetową narodził się w naszych głowach na początku września 2015 roku, za nim jednak stworzyliśmy ten serwis kilka razy wizytowaliśmy w Połańcu, jak na tą stronę zapatrują się kibice. Pierwsze efekty były bardzo pozytywne i podjęliśmy pierwsze kroki do stworzenia tego serwisu.

Strona została uruchomiona 27 stycznia 2016 roku, strona funkcjonowała na darmowym serwisie na, którym stała strona nieoficjalna. Pod koniec 2016 roku razem z osobami, które pomagały nam w zmianie struktury strony w każdym możliwym aspekcie. Podjęliśmy się tematu by całkowicie od zera zbudować nasz serwis. Po około miesiącu strona została zdecydowanie rozbudowana i przeniesiona na płatną domenę, która znajduje się u operatora home.pl

Kolejny ważny etap dla rozwoju naszej strony miał miejsce w 2017 roku, kiedy razem z władzami klubu podjęliśmy się tematu objęcia oficjalnej strony klubowej. Po rozmowach z przedstawicielami klubu podjęliśmy się tego zadania, staraliśmy się w tamtym czasie prowadzić stronę internetową najlepiej jak się tylko da.

Pierwszy duży kryzys naszą stronę dopadł w połowie 2018 roku, gdzie w całości zawiesiliśmy pracę nad naszą stroną internetową. To nie była łatwa decyzja z naszej strony mimo to nie podjęliśmy oficjalnej decyzji o zakończeniu współtworzeniu serwisu mksczarnipolaniec.pl.

Od sierpnia 2019 roku podjęliśmy się całkowitej reaktywacji nieoficjalnego serwisu o drużynie Czarnych Połaniec. Naszym głównym celem jest zbudowanie strony o jednej sekcji jaką jest sekcja piłkarska.

Kilka słów o naszej stronie…

Strona mksczarnipolaniec.pl – jest w całości bezpłatnym oraz amatorskim serwisem strona w żaden sposób nie przynosi nam korzyści finansowych a zarazem osoby, które współtworzą ten serwis robią to po prostu z zainteresowania dziennikarstwem oraz ze względu na sympatię do klubu Czarnych Połaniec.