Historia strony

Strona mksczarnipolaniec.pl swój debiut zanotowała 27 stycznia 2016 roku, startowaliśmy w pierwszej fazie na całkowicie darmowym serwerze, gdy okazało się że rok później nasza strona otrzyma status strony oficjalnej zdecydowaliśmy się na jej rozbudowę. Byliśmy zmuszeni w 2017 roku przebudować całą stronę pod kontem serwisu oficjalnego, 2018 rok to kolejny etap zmiany naszego portalu pod względem szaty graficznej, ktoś by powiedział nie za często? Otóż nie, planowaliśmy to od samego początku, będzie 3 liga, będzie nowa szata graficzna. W połowie 2018 roku byliśmy zmuszeni zawiesić naszą pracę jaką wkładaliśmy w rozwój strony klubowej Czarnych Połaniec. Powoli wracamy i odbudowujemy nasz produkt jakim jest strona internetowa mksczarnipolaniec.pl – Ciągle jesteśmy z klubem i mamy nadzieję że razem z klubem znajdziemy wspólny język i ponownie będziemy razem ze sobą współpracować. Tyle tytułem wstępu.

W 2015 roku narodził się pomysł na stworzenie strony internetowej o Czarnych Połaniec, tym samym 11 września 2015 roku po raz pierwszy zawitaliśmy do Połańca jak widać w chwili obecnej spodobało nam się tam. Kolejną istotną datą jest 27 stycznia 2016 roku, jest to oficjalna data powstania naszej strony internetowej.

W sierpniu 2017 roku, razem z klubem zostaje podjęta bardzo ważna decyzja iż dostajemy upoważnienie na stronę oficjalną i klub daję nam zielone światło na zbudowanie takiego serwisu. Był to trudny okres dla nas, jednak strona funkcjonowała na bardzo przyzwoitym poziomie. Kolejną fazą była zmiana szaty graficznej był to już rok 2018, Czarni byli już trzecioligowcem więc musieliśmy całkowicie przerobić całą strukturę strony. W połowie 2018 roku powiedzieliśmy sobie pass, zawieszamy jakie kol wiek prace na stronie.

Pierwsza faza reaktywacji strony nastąpiła 8 stycznia 2019 roku, niestety wszystkie newsy, które były wcześniej zostały usunięte ktoś by powiedział zaczynacie od zera, nie! Ludzie, przedstawiciele klubu, kibice nas dobrze znają i nikomu nie musimy nic udowadniać. Codziennie pracuje nad przywróceniem dawnego blasku naszej stronie. W chwili obecnej jesteśmy jedynym serwisem klubowym o drużynie Czarnych Połaniec.

Kilka ważnych informacji o stronie:

Strona mksczarnipolaniec.pl - to amatorski serwis internetowy, który w żaden sposób nie przynosi nam korzyści finansowych. Również na naszej stronie nie znajdziecie nachalnych reklam, które utrudniają przeglądanie naszej strony. Również nigdy nie wprowadzimy czegoś takiego jak dostęp do newsów formie płatnej.

Dziękujemy że jesteście z nami.