Redakcja

Łukasz J. - Jestem właścicielem strony internetowej mksczarnipolaniec.pl. - Pochodzę z podkrakowskich Niepołomic, swoją przygodę ze stronami klubowymi rozpocząłem w 2010 roku, w drugoligowej Puszczy Niepołomice. Był to piękny czas, kiedy zbierałem doświadczenie jak funkcjonuje klub pod względem medialnym na szczeblu drugiej i pierwszej ligi. Dziś mogę to wykorzystać przy stronie mksczarnipolaniec.pl - widzę w tej stronie duży potencjał, doświadczenie jakie zebrałem w Niepołomicach wykorzystuje na co dzień przy stronie, Czarnych Połaniec. Jestem od blisko 15 lat kibicem Wisły Kraków oraz od 2016 roku kibicem Czarnych Połaniec.

__________________________________________________________________________________________

Karol – Twórca szaty graficznej strony mksczarnipolaniec.pl - w serwisie znany jako Sensual. Karol zgodził się na zbudowanie strony od podstaw, rzadko kiedy się udziela na stronie, ale śledzi co się dzieje na stronie. Karo pochodzi z województwa lubuskiego na co dzień koduje strony internetowe. Na stronie mksczarnipolaniec.pl - zajmuje się zapleczem technicznym. Ulubionym klubem Sensuala jest Londyńska Chelsea.

Eryk – To nasz grafik zajmuje się zapleczem graficznym wszystkie grafiki jakie wpadały na nasze social mediach to w głównej mierze za sprawką naszego grafika. Również pochodzi z województwa lubuskiego. Wielki kibic Borussi Dortmund oraz Wisły Kraków.