Terminarz

  • Kolejka 17 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 LUBRZANKA Kajetanów - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 WIERNA Małogoszcz - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 GKS Nowiny - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 ORLICZ Suchedniów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 GKS Rudki - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 CZARNI Połaniec - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 MKS NEPTUN Końskie - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00 ŁKS Łagów - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00 STAR Starachowice - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00 ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00 ŁKS Łagów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 LUBRZANKA Kajetanów - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 GKS Nowiny - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 GKS Rudki - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 CZARNI Połaniec - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 NAPRZÓD Jędrzejów - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00 MKS NEPTUN Końskie - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00 STAR Starachowice - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-10-26 14:00 ALIT Ożarów - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00 ŁKS Łagów - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 TS 1946 NIDA Pińczów - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 LUBRZANKA Kajetanów - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 WIERNA Małogoszcz - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 GKS Nowiny - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 ŁYSICA Bodzentyn - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-19 14:00 ALIT Ożarów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 ORLICZ Suchedniów - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 GKS Rudki - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00 MKS NEPTUN Końskie - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-10-12 15:00 STAR Starachowice - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00 MKS NEPTUN Końskie - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 ŁKS Łagów - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 TS 1946 NIDA Pińczów - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 LUBRZANKA Kajetanów - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 WIERNA Małogoszcz - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 GKS Nowiny - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00 ŁYSICA Bodzentyn - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-10-05 15:00 ALIT Ożarów - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 15:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 GKS Rudki - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 CZARNI Połaniec - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 NAPRZÓD Jędrzejów - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-09-28 15:00 STAR Starachowice - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00 MKS NEPTUN Końskie - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 ŁKS Łagów - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 LUBRZANKA Kajetanów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 WIERNA Małogoszcz - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00 GKS Nowiny - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00 STAR Starachowice - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00 ALIT Ożarów - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 ORLICZ Suchedniów - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 GKS Rudki - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 CZARNI Połaniec - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 16:00 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 MKS NEPTUN Końskie - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 ŁKS Łagów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 LUBRZANKA Kajetanów - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00 WIERNA Małogoszcz - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-09-07 16:00 STAR Starachowice - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-09-07 16:00 ALIT Ożarów - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 17:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 GKS Nowiny - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 ORLICZ Suchedniów - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 GKS Rudki - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-08-28
    2019-08-28 17:00 CZARNI Połaniec - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Rudki Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 STAR Starachowice - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 MKS NEPTUN Końskie - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 ALIT Ożarów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 ŁKS Łagów - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00 LUBRZANKA Kajetanów - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 WIERNA Małogoszcz - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 GKS Nowiny - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 ORLICZ Suchedniów - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00 GKS Rudki - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 17:00 GKS Rudki - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 CZARNI Połaniec - ORLICZ Suchedniów Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 STAR Starachowice - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 MKS NEPTUN Końskie - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 ALIT Ożarów - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 ŁKS Łagów - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
    2019-08-18 17:00 GRANAT Skarżysko Kamienna - LUBRZANKA Kajetanów Mecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 17:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 LUBRZANKA Kajetanów - TS 1946 NIDA Pińczów Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 WIERNA Małogoszcz - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 GKS Nowiny - ALIT Ożarów Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 ŁYSICA Bodzentyn - MKS NEPTUN Końskie Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 GKS PARTYZANT Radoszyce - STAR Starachowice Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - NAPRZÓD Jędrzejów Mecz nie odbył się
    2019-08-15 17:00 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-08-14 17:30 ORLICZ Suchedniów - GKS Rudki Mecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-10
    2019-08-11 17:30 ORLICZ Suchedniów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 GKS Rudki - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - CZARNI Połaniec Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS PARTYZANT Radoszyce Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 MKS NEPTUN Końskie - GKS Nowiny Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 LUBRZANKA Kajetanów - ŁKS Łagów Mecz nie odbył się
    2019-08-11 17:30 TS 1946 NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-08-10 17:30 STAR Starachowice - ŁYSICA Bodzentyn Mecz nie odbył się
    2019-08-10 17:30 ALIT Ożarów - WIERNA Małogoszcz Mecz nie odbył się
Design by Sensual; Code: Sensual