Analiza 9 serii gier o mistrzostwo IV- ligi:

autor: Redakcja; 2019-09-23 11:28:09; mksczarnipolaniec.pl;

Czas na podsumowanie dziewiątej serii gier o mistrzostwo IV- ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Po tej serii gier liderem rozgrywek dalej pozostaje ŁKS Probudex Łagów, tuż za drużyną z Łagowa znajduje się ekipa z Połańca oraz z Nowin. W tej serii gier nie brakowało pięknych goli… To i jeszcze więcej w naszym podsumowaniu.

 

Granat Skarżysko-Kamienna – Pogoń Staszów 3-0.

 

- Drużyna ze Skarżyska Kamiennej w meczu 9 serii gier o mistrzostwo 4- ligi pokonała na własnym terenie Pogoń Staszów 3-0. W tym spotkaniu na listę strzelców wpisali się następujący piłkarze, - 41 minuta – Błażej Miller 1-0, - 45 minuta – Kamil Uciński 2-0, - 81 minuta – Błażej Miller 3-0. W następnej kolejce Granat zagra na wyjeździe z Orliczem Suchedniów. Natomiast Pogoń Staszów zagra u siebie z Lubrzanką Kajetanów.

 

Lubrzanka Kajetanów – Spartakus Daleszyce 1-3.

 

- W Kajetanowie kibice oglądali cztery bramki, ale to drużyna przyjezdnych cieszyła się z końcowego rezultatu jakim był 1-3 dla drużyny Spartakusa Daleszyce. Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już w 1 minucie, a gol padł z karnego, którego egzekwował Mariusz Maciejski i w ten sposób prowadzenie objęła drużyna z Daleszyc. Lubrzanka stan meczu wyrównała w 33 minucie a bramkarza przyjezdnych pokonał Patryk Zawierucha w 34 minucie meczu. Na przerwę piłkarze obu drużyn schodzili z wynikiem 1-1. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla drużyny gości, którzy wyszli na prowadzenie w 54 minucie a na listę strzelców wpisał się Patryk Raczyński 1-2. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie Adrian Wychowaniec. Kilka chwil później spotkanie zostało zakończone i ze zwycięstwa mogli cieszyć się piłkarze Spartakusa Daleszyce. W najbliższej kolejce, Spartakus Daleszyce podejmować będzie Wierną Małogoszcz. A na mecz wyjazdowy wybierze się drużyna Lubrzanki Kajetanów gdzie w delegacji zagra z Pogonią Staszów.

 

Alit Ożarów – MKS Czarni Połaniec 1-3.

 

- To jest bardzo dobry początek tego sezonu dla drużyny z Połańca, w tej serii gier podopieczni Krzysztofa Łętochy udali się na mecz wyjazdowy do Ożarowa na mecz z miejscowym Alitem. Czarni prowadzenie objęli już w ósmej minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się Piotr Ferens. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy wynik spotkania podwyższył Krystian Rzepa i na przerwę połaniecka drużyna schodziła z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie meczu oglądaliśmy jeszcze dwie bramki, pierwsza z nich padła w 56 minucie na 0-3 bramkę zdobył Krystian Sornat. Miejscowi odpowiedzieli w 67 minucie, a bramkę zdobył Damian Gardynik. Więcej goli w tym spotkaniu nie oglądaliśmy. Piłkarze Alitu w najbliższej serii gier zagrają na wyjeździe z Naprzodem Jędrzejów. Natomiast bardzo ciekawie zapowiada się najbliższy mecz Czarnych Połaniec, którzy przed własną publicznością zagrają z liderem rozgrywek ŁKS-em Łagów.

 

Star Starachowice – MKS Zdrój Busko Zdrój 1-1.

 

- W ramach dziewiątej serii gier o mistrzostwo IV- ligi w okręgu świętokrzyskim, drużyna beniaminka ze Starachowic podejmowała ekipę z Busko Zdroju. To spotkanie zakończyło się remisem w stosunku 1-1. Pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli piłkarze Staru, a dokładnie w siódmej minucie bramkarza gości pokonał Bartosz Szydłowski. Odpowiedź ze strony drużyny przyjezdnych była błyskawiczna bo już dwie minuty później piłkarze Zdroju doprowadzili do remisu, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Zawadzki. Wynik tego spotkania już nie uległ zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami. W następnej serii gier, Star na własnym obiekcie będzie gościł Neptuna Końskie, a zaś Zdrój Busko Zdrój zagra u siebie z Łysicą Bodzentyn.

 

MKS Wierna Małogoszcz – Partyzant Radoszyce 2-2.

 

- Bardzo ciekawie było również w Małogoszczy gdzie kibice obejrzeli cztery gole, a spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym w stosunku 2-2. Pierwsi na prowadzenie w tym meczu wyszli zawodnicy gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się Michał Bała w 23 minucie 1-0, Drużyna przyjezdnych do remisu doprowadziła w 43 minucie, a na listę strzelców wpisał się Maciej Dymek. Tym samym obie drużyny na przerwę schodziły z wynikiem remisowym w rezultacie 1-1. Kolejnego gola oglądaliśmy w 58 minucie i ponownie na prowadzenie wyszła drużyna z Małogoszczy, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Fryc. W 76 minucie oglądaliśmy kolejnego gola w tym spotkaniu tym razem to piłkarz Partyzanta Radoszyce wpisał się na listę strzelców a był nim Kuba Kos. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. W następnej ligowej serii gier, Wierna Małogoszcz zagra na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce. Natomiast Partyzant Radoszyce będzie podejmować drużynę GKS-u Nowiny.

 

GKS Nowiny – Łysica Bodzentyn 4-1.

 

- Świetnie w obecnych rozgrywkach radzi sobie drużyna GKS-u Nowiny, która w tej serii gier pokonała przed własną publicznością Łysicę Bodzentyn 4-1. Pierwsze trafienie odnotowaliśmy już w 17 minucie a bramkarza gości pokonał Jakub Olearczyk. Piłkarze z Bodzentyna do remisu doprowadzili w 26 minucie, a bramkarza gospodarzy pokonał Mirosław Kalista. W pierwszej połowie już goli nie oglądaliśmy i na tablicy wyników widniał rezultat 1-1. Na kolejne bramki przyszło nam czekać do 74 minuty wtedy ponownie Jakub Olearczyk wyprowadził na prowadzenie drużynę z Nowin. Cztery minuty później ponownie Jakub Olearczyk pokonał bramkarza drużyny przyjezdnych i tym samym ustrzelił w tym spotkaniu hatricka. A wynik spotkania ustalił Bartosz papka w 82 minucie. Tym samym spotkanie zakończyło się wysoką wygraną piłkarzy GKS-u Nowiny. Już w najbliższej kolejce piłkarze GKS-u Nowiny zagrają w Radoszycach z tamtejszym Partyzantem. Z kolei Łysica Bodzentyn zagra na wyjeździe ze Zdrojem Busko Zdrój.

 

TS 1946 Nida Pińczów – MKS Orlicz Suchedniów 3-3.


- W ramach 9 serii gier o mistrzostwo IV ligi w grupie: Świętokrzyskiej, w Pińczowie oglądaliśmy bardzo ciekawy pojedynek między Nidą a Orliczem Suchedniów. Pierwsza na prowadzenie w tym spotkaniu wyszła drużyna beniaminka, a wynik spotkania otworzył Mateusz Kokosza w 27 minucie meczu. Piłkarze Orlicza nie zwalniali tempa i tuż przed przerwą podwyższyli swoje prowadzenie na 0-2, a na listę strzelców wpisał się Piotr Sotnica. Piłkarze z Pińczowa gola kontaktowego zdobyli w 53 minucie a strzelcem bramki był Arkadiusz Rogala. Dziesięć minut później piłkarze z Suchedniowa ponownie pokonali bramkarza Nidy Pińczów i na tablicy wyników było 1-3 w tym przypadku strzelcem gola był Tomasz Staszewski. Miejscowi wcale nie zamierzali się poddawać i minutę później zdołali pokonać golkipera gości a na listę strzelców wpisał się Marcin Piotrowski. Gdy wydawało się że to piłkarze z Suchedniowa będą cieszyć się z wygranej to w 86 minucie meczu bramkę na wagę remisu zdobył Arkadiusz Rogala i na tablicy wyników widniał rezultat 3-3. W następnej serii gier o mistrzostwo IV- ligi w grupie – Świętokrzyskiej, Piłkarze Nidy zagrają na wyjeździe z GKS Rudki. Zaś Beniaminek Orlicz Suchedniów zagra u siebie z Granatem Skarżysko Kamienna.

 

ŁKS Probudex Łagów – GKS Rudki 5-0.

 

- Świetny start tego sezonu ma niewątpliwie drużyna ŁKS-u Łagów, która bardzo dobrze sobie radzi w każdym z dotychczasowych ligowych spotkaniach. Również ciekawie było Rudkach gdzie drużyna z Łagowa nie miała większych problemów z pokonaniem drużyny beniaminka. Już w następnej serii gier piłkarzy z Łagowa czeka wyjazd do Połańca by rozegrać mecz z Czarnymi to będzie hit kolejki. Natomiast piłkarze GKS-u Rudki zagrają u siebie z Nidą Pińczów.

 

Neptun Końskie – Naprzód Jędrzejów 2-1.

 

- Bardzo ciekawie zapowiadało się spotkanie Neptuna z Naprzodem Jędrzejów obie drużyny powoli wracają właściwe tory, jednak w meczu dziewiątej serii gier lepszą drużyną okazali się piłkarza gospodarzy czyli Neptun Końskie. W następnej ligowej kolejce Neptun zagra na wyjeździe ze Starem Starachowice. Natomiast Naprzód Jędrzejów zagra u siebie z Alitem Ożarów.

 

10 seria gier w piłkarskiej IV- lidze w grupie – Świętokrzyskiej rusza już 28 września 2019 roku, a mecz, który zainauguruje tą kolejkę zostanie rozegrany w Radoszycach gdzie miejscowy Partyzant podejmować będzie GKS Nowiny.

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual