Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec 4-1

autor: Luki92; 2019-05-01 18:55:13; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec przegrali wyjazdowym meczu z Chełmianką Chełm 1-4. Było to spotkanie rozgrywane w ramach 27 kolejki o mistrzostwo 3 ligi w grupie: IV.

Przebieg meczu:

Od początku meczu to drużyna Chełmianki miała więcej z gry z minuty na minutę stwarzali sobie co raz groźniejsze sytuacje podbramkowe. Czarni Połaniec w 28 minucie spotkania wypracowali sobie sytuacje podbramkową, jednak na miejscu był dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy.  Piłkarze z Chełma cały czas naciskali lecz nie zdołali w pierwszej połowie pokonać golkipera Czarnych Połaniec.

Od początku drugiej połowy to piłkarze Chełmianki sprawiali wrażenie drużyny, której bardziej zależy na wygraniu meczu z drużyną z Połańca, i pierwsza akcja bramkowa miała miejsce w 68 minucie spotkania, a na listę strzelców wpisał się były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów – Michał Efir. Gospodarze do samego końca meczu nie rezygnowali i w ostatniej fazie spotkania wywalczyli dwa rzuty karne, które zamienili na gole, a na listę strzelców wpisali się m.in. Damian Szpak i Kamil Kocoł. Natomiast jedyną bramkę dla ekipy z Połańca w 88 minucie zdobył Damian Skiba. A zwycięstwo biało-zielonych przypieczętował w doliczonym czasie gry gol Krzysztofa Zawiślaka.

CHEŁMIANKA CHEŁM - MKS CZARNI POŁANIEC 4-1 (0-0)

źródło: własne / dziennikwschodni.pl / fot. Chełmianka Chełm