Czarni Połaniec lepsi od Wólczanki!

autor: Redakcja; 2019-05-08 19:13:00; mksczarnipolaniec.pl;

To był bardzo ważny mecz, który drużyna Czarnych Połaniec musiała wygrać aby mieć jeszcze jakieś szanse walce o utrzymanie, a spotkanie zakończyło się wygraną Połanieckiej drużyny 3-1, co ciekawe było to dopiero pierwsze ligowe zwycięstwo w rundzie wiosennej.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla drużyny z Połańca, która już od 4 minuty prowadziła 1-0, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Załucki, który wykorzystał rzut karny. Kilka chwil później Damian Skiba podwyższył wynik spotkania i podopieczni Krzysztofa Łętochy do przerwy prowadzili 2-0.

Za to nie najlepiej rozpoczęła się druga połowa meczu, bo już w 55 minucie na tablicy wyników nastąpiła zmiana rezultatu na 2-1, a bramkę dla Wólczanki zdobył rzutu karnego Mateusz Podstolak. Kilkanaście minut później sędzia wskazał na 11-metr boiska co oznaczało że zobaczymy jeszcze jeden rzut karny w tym meczu, którego na gola zamienił Mateusz Załucki i na tablicy wyników było już 3-1 i było pewne że Czarni Połaniec już tego prowadzenia nie wypuszczą z rąk i tak właśnie było.

W następnym ligowym meczu, Czarni Połaniec zagrają przed własną publicznością z Wiślanami Jaśkowice.

Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Czarni Połaniec 1-3 (0-2)

źródło: własne / fot. Tomasz kaczmarczyk