Czarni Połaniec mistrzem jesienni! Podsumowanie:

autor: Luki92; 2020-11-28 13:19:06; mksczarnipolaniec.pl;

Za nami już runda jesienna w piłkarskiej IV lidze – Świętokrzyskiej. A wiec to najlepszy czas na podsumowanie zmagań naszych ligowców w rundzie jesiennej. Mistrzami jesienni została drużyna Czarnych Połaniec tuż za naszą ekipą znalazły się takie drużyny jak GKS Nowiny oraz MKS Orlicz Suchedniów.


Czarni Połaniec najlepsi w rundzie jesiennej…

- Team z Połańca w trakcie całej rundy wykazywał bardzo dobrą i wyrównaną formę co w trakcie całej rundy pozwoliło drużynie z Połańca wrócić na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Połańca w tej rundzie przegrała trzy mecze z MKS Orliczem Suchedniów 4-1 oraz z Pogonią Staszów 1-0, jedno ze spotkań Czarnych było uznane jako walkower, było to w meczu z AKS 1947 Busko Zdrój w drużynie z Połańca wystąpił nie uprawniony do gry zawodnik. Kolejne ważne liczby to 14 zwycięstw i 2 remisy w tej rundzie. Jeśli chodzi o bilans bramkowy to 46 goli zdobytych, a 22 bramki były stracone. Ostatecznie drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło zgromadziła 44 punkty i tym samym Czarni przewodzą w ligowej tabeli.

Rewelacja jesiennych zmagać…

- To była kapitalna runda dla drużyny Orlicza Suchedniów, ta drużyna wręcz do samego końca rundy przewodziła w ligowej tabeli, jednak w ostatnich meczach już zabrakło tej świetnej skuteczności i ostatecznie drużyna wylądowała na trzecim miejscu. Co ciekawe Orlicz Suchedniów bez większych problemów poradził sobie z Czarnymi Połaniec i w następnych kolejkach było widać ile dobrego dało właśnie zwycięstwo z drużyną z Połańca. Jeśli chodzi o liczby wygląda to całkiem nieźle, 12 zwycięstw, 3 remisy i 4 mecze zakończone wynikiem nie korzystnym co przełożyło się na 39 punktów i trzecie miejsce w tabeli. Jeśli drużyna z Suchedniowa podtrzyma swoją dobrą formę w rundzie rewanżowej można brać tą drużynę do roli kandydata do awansu do 3 ligi.

Najlepszy beniaminek…

- Tu niema co ukrywać że najlepszą drużyną, która uzyskała awans do 4 ligi jest Moravia Morawica, która znajduje się na piątym miejscu i w rozgrywkach występuje w roli beniaminka. W tej rundzie drużyna z Morawicy uzyskała następujące liczby 10 meczów zakończone zwycięstwami, pięć meczów zakończone podziałem punktów i cztery razy musieli uznać wyższość swoich przeciwników stosunek bramkowy to 36 goli zdobytych oraz 22 gole stracone. Tym samym piłkarze Moravii zimową przerwę spędzą na dobrym piątym miejscu z 35- punktami.

Rozczarowanie rundy…

- Rozczarowanie rundy jesiennej jest niewątpliwie postawa MKS Neptuna Końskie, który zajmuje dopiero 15 miejsce z 21- punktami. Na tą pozycję składa się taki bilans 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 10 meczów zakończonych wynikiem nie korzystnym. Również bardzo słaba runda wykonaniu piłkarzy Naprzodu Jędrzejów, drużyna, która przez prawie całą rundę zmagała się z problemami zdrowotnymi swoich zawodników, liczymy że runda wiosenna będzie dla Neptuna i Naprzodu dużo lepsza.

 

źródło: własne |

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual