Czarni Połaniec spadają z ligi...

autor: Redakcja; 2019-06-13 10:54:07; mksczarnipolaniec.pl;

Za nami bardzo emocjonujący sezon w piłkarskiej III lidze w grupie: IV. Triumfatorem tych rozgrywek była Stal Rzeszów, która otrzymała prawo gry na drugoligowym szczeblu rozgrywek na poziomie centralnym. Z rozgrywkami na poziomie 3 ligi, pożegnały się takie drużyny jak m.in. Wiślanie Jaśkowice, Podlasie Biała Podlaska, Spartakus Daleszyce oraz Czarni Połaniec.

 

Stal Rzeszów awansowała do 2 ligi, ten awans dedykujemy Krystianowi…

- To był bardzo trudny, a zarazem bardzo ciekawy sezon zakończony szczęśliwie bo w ostatnim meczu piłkarze z Rzeszowa pokonali w tym czasie lidera rozgrywek Podhale Nowy Targ 2-1, ta wygrana zapewniła mistrzostwo ligi. Po meczu trener Stali Rzeszów podkreślał ten awans dedykuję Krystianowi. Bardzo tragiczne informacje do klubu Rzeszowa napłynęły 9 września 2018 roku, kiedy okazało się że wypadku samochodowy, koło Dębicy zginął ich zawodnik Krystian Popiela. Dla Stali Rzeszów ten awans jest powrotem na drugoligowym szczebel rozgrywek po 6 latach.

 

Niedosyt w Nowym Targu, Zabrakło tak nie wiele…

 

- To był najlepszy sezon dla drużyny z Nowego Targu w piłkarskiej 3 lidze, małopolski klub sezon zakończył na drugim miejscu. Trener Stali Rzeszów podczas konferencji pomeczowej powiedział bardzo żałuje że z ligi tylko jeden klub awansuje do II ligi bo Stal Rzeszów i Podhale Nowy Targ zasłużyły na ten awans do II ligi. To był bardzo dobry sezon wykonaniu piłkarzy Podhala Nowy Targ i mimo że nie udało im się awansować do drugiej ligi sprawili to że do ostatniej ligowej kolejki nie znaliśmy zwycięscy rozgrywek.

 

Czarni Połaniec nie utrzymali się w trzeciej lidze…

 

- Ten sezon wyraźnie pokazał ile nam brakuje do drużyn trzecioligowym, Czarni w tym sezonie zgromadzili tylko 28 ligowych punktów trochę za mało by pozostać na tym szczeblu rozgrywek. Na poprawę humorów było efektowne zwycięstwo ze Spartakusem Daleszyce 4-2. Drużyna z Połańca ligowy sezon zakończyła na przedostatnim miejscu. Co nas czeka w najbliższych tygodniach? Czarni Połaniec przygotowania do rozgrywek IV- ligowych rozpoczną 1 lipca 2019 roku, o szczegółach sparingpartnerów będziemy informować na bieżąco.

 

źródło: własne / fot. Tomasz kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual