Czarni Połaniec vs Motor Lublin!

autor: Redakcja; 2019-04-13 11:23:41; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś Czarni Połaniec przed własną publicznością będą gościć trzecią siłę naszej ligi czyli Motor Lublin. Będzie to spotkanie 24 kolejki o mistrzostwo 3 ligi w grupie IV, pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o 16.

Motor Lublin to drużyna, która od kilku sezonów próbuje wywalczyć awans do drugiej ligi, w tym sezonie mają ku temu szanse, bo zajmują trzecie miejsce i do liderującego Podhala Nowy Targ tracą tylko cztery punkty. W minionej serii gier piłkarze Motoru wygrali u siebie z Wisłą Puławy 3-1 i wciąż są w grze o piłkarską drugą ligę.

Zupełnie inne nastroje panują w drużynie z Połańca, której najważniejszym celem jest utrzymanie w trzeciej lidze. Wiadomo że dziś łatwo nie będzie bo podopiecznych Krzysztofa Łętochy czeka mecz z jednym z głównych kandydatów do wygrania ligi.

We wrześniu obie drużyny mierzyły się w rundzie jesiennej wtedy to drużyna z Lublina okazała się lepsza i to spotkanie wygrała 4-2, a jak będzie dziś w pojedynku rewanżowym?

Początek dzisiejszego meczu o 16, na stadionie „CZARNYCH” wszystkich sympatyków naszej drużyny zapraszamy na ten mecz.

źródło: własne / motorlublin.eu / fot. Tomasz Lewtak