Czarni Połaniec vs Stal Rzeszów

autor: Luki92; 2019-04-27 07:10:39; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś wielkie piłkarskie emocje w Połańcu, a wszystko za sprawą meczu 26 kolejki w ramach 3 ligi w grupie 4, gdzie miejscowa drużyna Czarnych będzie podejmowała wicelidera rozgrywek Stal Rzeszów. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 16.

Zatrzymać wicelidera rozgrywek: Stal Rzeszów.

Dwie drużyny o zupełnie innych celach, Czarni Połaniec aby być w grze o ligowy byt, meczu ze Stalą nie mogą przegrać. Natomiast piłkarze Stali Rzeszów w meczu z drużyną z Połańca nie mogą przegrać, jeśli chcą być w grze o drugą ligę, przypomnijmy że do liderującego Podhala Nowy Targ tracą trzy punkty.

Sytuacja ligowa...

Zaczniemy od naszych rywali, a więc od Stali Rzeszów ta drużyna aktualnie zgromadziła 55 punktów i po 25 spotkaniach ligowych, zajmują drugie miejsce. Dużo gorsze nastroje panują w obozie, Czarnych Połaniec, ta drużyna w obecnym sezonie po 25 meczach zdobyła zaledwie 18 punktów co aktualnie pozwala im zajmować ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Czas na rewanż!

W rundzie jesiennej, Czarni Połaniec przegrali w Rzeszowie z miejscową Stalą w stosunku 3-0. Czy podopiecznych Krzysztofa Łętochy będzie stać na udany rewanż? Wszystkich kibiców, Czarnych i nie tylko zapraszamy do Połańca na mecz ze Stalą Rzeszów. Początek meczu o 16.

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk