Czarni Połaniec. vs Zdrój Busko Zdrój!

autor: Luki92; 2019-08-28 04:08:45; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna, Czarnych Połaniec na własnym obiekcie podejmować będzie MKS Zdrój Busko Zdrój, w meczu  5 kolejki w rozgrywkach na szczeblu świętokrzyskiej IV- ligi. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 17.

Czas na „Buszczan”

- Dziś czeka nas w Połańcu bardzo ciekawy mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim jest drużyna z Busko Zdroju. Drużyna Zdroju w minionej serii gier pokonała u siebie Lubrzankę Kajetanów 3-2. Natomiast w poprzedniej kolejce, Czarni Połaniec wyjazdowym meczu bezbramkowo zremisowali z GKS Rudki.

Tak było kiedyś…

Ostatni mecz ligowy po między tymi drużynami zakończył się bezbramkowym remisem, jednak w rundzie jesiennej, to drużyna Czarnych pokonała Zdrój Busko Zdrój 4-0, a było to spotkanie w 4 kolejce również w IV-lidze w sezonie 2017/18.

Liczymy na wasze wsparcie, a więć kto wygra dziś mecz? HEJ CZARNI GOOOL!

źródło: własne