Czarni Połaniec wygrywają w Daleszycach!

autor: Redakcja; 2019-08-12 16:30:22; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec w ramach pierwszej kolejki nowego sezonu pokonali wyjazdowym meczu Spartakusa Daleszyce 2-1. We wczorajszym meczu na listę strzelców wpisywali się dla przyjezdnych Krystian Sornat oraz Piotr Ferens. Natomiast dla ekipy Spartakusa, Mariusz Maciejewski.

Z przebiegu całego spotkanie lepszą drużyną byli piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Łętochę, choć do przerwy to piłkarze z Daleszyc byli na jedno bramkowym prowadzeniu. W drugiej połowie to się już zmieniło i drużyna Czarnych Połaniec odrobiła straty i w końcówce spotkania zdobyli dwie bramki na wagę trzech punktów.

Następny mecz, Czarni Połaniec zagrają w najbliższy czwartek w Staszowie z miejscową Pogonią. A początek tego meczu zaplanowano na 17.

Spartakus Daleszyce – MKS Czarni Połaniec 1-2(1-0)

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk