Czarni Połaniec z licencją na IV ligę:

autor: Redakcja; 2019-06-28 00:51:58; mksczarnipolaniec.pl;

W dniu 26 czerwca 2019 roku, Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej przyznał drużynie MKS Czarni Połaniec, licencję na udział w rozgrywkach IV ligi w grupie – Świętokrzyskiej, w sezonie 2019/20.

Pełny komunikat ze strony związku.

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 26.06.2019 r. Komisja ds. Licencji Klubowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w Kielcach na posiedzeniu w dniu 25.06.2019 r. dokonała analizy przesłanej dokumentacji licencyjnej przez kluby i podjęła następujące decyzję: Przyznać następującym klubom licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach IV Ligi Seniorów w sezonie 2019/2020:

1. MZKS ALIT Ożarów;

2. MKS CZARNI Połaniec;

3. GKS Nowiny;

4. MZKS GRANAT Skarżysko-Kamienna;

5. LZS LUBRZANKA Kajetanów;

6. ŁKS Łagów;

7. MKS NEPTUN Końskie;

8. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój;

9. KS NAPRZÓD Jędrzejów;

10. GKS PARTYZANT Radoszyce;

11. TS 1946 NIDA Pińczów;

12. MKS WIERNA Małogoszcz;

13. MKS ORLICZ Suchedniów;

14. MKS STAR Starachowice.

Wezwać do uzupełnienia dokumentacji licencyjnej do dnia 08.07.2019 r. następujące kluby:

1. LKS ŁYSICA Bodzentyn;

2. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów;