Czarni Połaniec zagrają dziś z Puszczą!

autor: Luki92; 2019-02-06 08:10:20; mksczarnipolaniec24.pl;

W tym czasie wieczór Czarni Połaniec zagrają w Mielcu z pierwszoligową Puszczą Niepołomice, będzie już trzeci mecz sparingowy z zła Połańca. Pierwszy gwizdek sędziego o 18, na bocznym boisku treningowym Stali Mielec.

Puszcza Niepołomice - do drużyny założonej w 1923 roku, obecnie uczestniczą w rozgrywkach Fortuna 1 liga. Niepołomiczanie rundę jesienną na 6 miejscu gromadząc 30 punktów. „Żubry” z aktywacją rywalizują w piłkarskim Pucharze Polski, gdzie będą miały miejsce 14 marca .

Czarne Połaniec obecnie rozegrali dwa mecze kontrolne ze zmiennym szczęściem, pierwszy mecz sparingowy zakończył się przegraną z Rzeszowem 1-2, pozostały mecz kontrolny pod postacią Piotra Mazurkiewicza pokonali odmłodzoną drużynę Stali Stalowa Wola 2-4.

źródło : własne / fot. mkspuszcza.pl