Czarni Połaniec zagrają dziś z Wierną:

autor: Redakcja; 2021-03-14 08:10:05; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna Czarnych Połaniec rozpoczyna rundę wiosenną w piłkarskiej 4- lidze, przeciwnikiem podopiecznych Grzegorza Wcisło będzie MKS Wierna Małogoszcz. Ten mecz zostanie rozegrany w Staszowie na sztucznej płycie boiska, a pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 11.

Kilka informacji o drużynie z Małogoszczy...

- Klub Wierna Małogoszcz, został założony w 1978 roku. Barwami klubowymi są uznawane następujące kolory, Niebiesko-Biało-Czerwone. Największymi sukcesami drużyny z Małogoszczy było dotarcie do 1/16 finału Pucharu Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2005/06. Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe to najlepsze miejsce drużyna Wiernej zajęła w sezonie 2008/09, a było to w rozgrywkach 3 ligi zajmując 6 miejsce.

Tak było w rundzie jesiennej:

- W meczu 1 serii gier w piłkarskiej 4- lidze, drużyna Czarnych Połaniec pokonała w meczu wyjazdowym MKS Wierną Małogoszcz w stosunku 2:0. A bramki w tym meczu zdobywali dla "Żółto-Czarnych" Paweł Bażant w 54 minucie oraz Filip Krępa w 77 minucie.

W związku iż na stadionie w Połańcu murawa nie pozwala na rozegranie tego meczu, miejsce spotkania zmieniono na obiekt w Staszowie gdzie mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie boiska przy ul. Koszarowej.

źródło: własne / fot. MKS Wierna Małogoszcz