Czarni Połaniec zagrają jutro z Resovią!

autor: Luki92; 2019-01-28 12:25:54; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro, Czarni Połaniec rozegrają pierwszy mecz kontrolny, a naszym przeciwnikiem będzie drugoligowa Resovia Rzeszów.

Dla podopiecznych Piotra Mazurkiewicza będzie to pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. W ostatnich dniach z Połaniecką drużyną pożegnało się kilku zawodników są nimi m.in. Bartłomiej Miazga, Mikołaj Płudowski, Mateusz Janiec. Niewykluczone również że wkrótce drużynę Czarnych opuści Dawid Stypa, który może trafić do IV-ligowej Wisłoki Dębica.

Jeśli chodzi o wzmocnienia to do „Czarnych” dołączyło dwóch zawodników, a są nimi m.in. Dorian Buczek z Wólczanki Wólka Pełkińska oraz Marcin Misiak ostatnio reprezentował barwy czwarto ligowej Włodowianki Włodowa.

Przechodząc już do jutrzejszego meczu sparingowego, to rywalem Czarnych Połaniec będzie 8 drużyna drugiej ligi, Resovia w trakcie przygotowań do wiosennej rundy rozegrała już cztery mecze kontrolne m.in. Gryfem Wejherowo 0-1, Wisłoka Dębica 1:5, Siarka Tarnobrzeg 0:1. Pierwsza sparingowa wygrana Resovii miała miejsce 26 stycznia wtedy na Arenie Lublin pokonali miejscowy Motor Lublin 1-2.

Początek jutrzejszego meczu o 18, w Mielcu.

źródło: własne / echodnia.eu