Czarni dziś grają z Lubrzanką!

autor: Luki92; 2020-10-25 07:56:12; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze przed południe drużyna Czarnych Połaniec będzie podejmowała Lubrzankę Kajetanów w meczu 15 kolejki o mistrzostwo IV ligi w grupie - Świętokrzyskiej. Pierwszy gwizdek sędziego o 11, a dzisiejszy skład sędziowski prezentuje się tak. W roli sędziego głównego Daniel Detka, a w roli sędziów linowych, Radosław Zielonka oraz Daniel Tomala.

Naszym przeciwnikiem będzie?

- Lubrzanka Kajetanów będzie dzisiejszym przeciwnikiem drużyny z Połańca, drużyna, która została założona w 1999 roku. Drużyna Lubrzanki Kajetanów zajmuje 17 miejsce z 12 punktami, po rozegraniu 13 meczów ligowych. W poprzednim meczu przegrali w meczu wyjazdowym z Moravią Morawica 0:2. W miniony weekend nie doszedł do skutku mecz z MKS Orliczem Suchedniów.

Dzisiejszy mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk