Czarni dziś grają z Wólczanką.

autor: Luki92; 2019-05-08 15:34:04; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze późne popołudnie drużyna Czarnych Połaniec zagra na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska, będzie to mecz rozgrywany w ramach 29 kolejki w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie IV. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.

Naszym przeciwnikiem jest:

Wólczanka Wólka Pełkińska drużyna, która obecnie zajmuje 11 pozycję w ligowej tabeli a na swoim ligowym koncie mają 33 punkty na, które złożyło się 8 zwycięstw, 9 remisów oraz 11 razy z boiska schodzili pokonani. Piłka Wólczanki w ostatnim meczu ligowym przegrali w Puławach z tamtejszą Wisłą 0-3.

Poczuć zwycięstwa smak….

Kiedy nastąpi przełamanie? To pytanie zadaje sobie co raz więcej kibiców Czarnych Połaniec. Sytuacja w ligowej tabeli nie jest najlepsza dla połanieckiej drużyny. W dzisiejsze popołudnie, Czarni muszą wygrać w innym przypadku misja walka o utrzymanie zakończy się niepowodzeniem. Podopieczni Krzysztofa Łętochy w poprzedniej serii gier przegrali na własnym obiekcie z liderem rozgrywek Podhalem Nowy Targ 0-3.

W rundzie jesiennej było tak…

W meczu, który był rozgrywany jesienią na obiekcie „Czarnych” to drużyna Wólczanki była lepsza w pojedynku z drużyną z Połańca a mecz zakończył się wynikiem 1-0.

źródło: własne