Czarni dziś zagrają z OKS Opatów!

autor: Redakcja; 2020-08-08 11:13:54; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś piłkarze Czarnych Połaniec zagrają u siebie z OKS Opatów w meczu czwartej serii gier w piłkarskiej IV lidze. Czy drużyna z Połańca podtrzyma swoją dobrą formę z ostatnich meczów ligowych, a może beniaminek zaskoczy wszystkich pozytywnie? Początek dzisiejszego meczu o 17:30. Liczymy na wasze wsparcie.

Naszym przeciwnikiem jest?

- Naszym dzisiejszym rywalem jest „OPATOWSKI KLUB SPORTOWY - OKS OPATÓW” Ta drużyna została założona w 1925 roku. Barwami tego klubu są uznawane kolory szaro-biało-czerwone. Opatowska drużyna w tym sezonie występuje w roli beniaminka, a awans do rozgrywek czwarto ligowych uzyskali z trzeciego miejsca w klasie okręgowej. Drużyna OKS-u początek ligowych zmagań rozpoczęli słabo przegrywając dwa mecze i jeden remis co przekłada się na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Liczymy na wsparcie naszych kibiców, HEJ CZARNI GOOOL!

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk