Czarni grają dziś w Pińczowie z Nidą!

autor: Luki92; 2020-10-31 06:32:23; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze po południe drużyna Czarnych Połaniec w meczu wyjazdowym zagra z TS 1946 Nidą Pińczów. To spotkanie będzie rozgrywane w ramach 16 serii gier o mistrzostwo IV ligi – Świętokrzyskiej, a sędzią głównym w tym meczu będzie Pan Krzysztof Piekarski pierwszy gwizdek o 13 w Pińczowie.

Naszym dzisiejszym rywalem jest TS 1946 Nida Pińczów. Drużyna, która w lidze zajmuje 16 miejsce po rozegraniu 15 ligowych meczów zgromadzili 16 punktów. W poprzednim meczu przegrali w Suchedniowie z Orliczem 3-1, warto dodać że piłkarze Orlicza przewodzą w ligowej z 34- punktami.

Na dzisiejszy mecz tak prezentuje się trójka sędziowska, w roli arbitra głównego Pan Krzysztof Piekarski a na liniach pracować będą Pan Artur Borkowski oraz Marcin Bielecki.

Dzisiejszy mecz bez udziału publiczności.

źródło: własne | Tomasz Kaczmarczyk