Czarni jadą do Rudek na mecz z GKS!

autor: Luki92; 2020-10-18 10:02:20; mksczarnipolaniec.pl;

Dziś dzień meczowy, a więc w ramach 14 serii gier o mistrzostwo świętokrzyskiej IV ligi, Czarni Połaniec zagrają na wyjeździe z GKS Rudki. Drużyna z Połańca do dzisiejszego meczu przystępuje po przegranej w meczu derbowym z Pogonią Staszów z kolei GKS Rudki musieli uznać wyższość lidera z Suchedniowa czyli tamtejszego Orlicza.

Z kim dziś zagramy?

- Naszym przeciwnikiem będzie Gminny Klub Sportowy „GKS” Rudki drużyna, która została założona w 1958 roku. Barwy klubowe ekipy z Rudek to zielono-niebieskie. Nasi dzisiejsi rywale to 14 siła naszej ligi, a na to złożyło się 4 zwycięstwa, 4 remisy oraz 5 porażek, co przekłada się na 16 punktów. A w minionej kolejce GKS Rudki przegrał w Suchedniowie z Orliczem 0-3.

Ostatni mecz tych drużyn zakończył się bezbramkowym remisem, a było to w 4 serii gier poprzedniego sezonu, a mecz był rozgrywany w Rudkach gdzie tamtejszy GKS występował w roli beniaminka.

Dzisiejszy mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności. A pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 14.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk