Czarni podejmują Podhale Nowy Targ

autor: Luki92; 2019-05-04 12:41:29; mksczarnipolaniec.pl;

Już za chwilę rozpocznie się mecz 28 serii gier o mistrzostwo III ligi w grupie IV, a Czarni Połaniec na własnym stadionie będą gościć lidera rozgrywek Podhale Nowy Targ. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13.

Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest drużyna Podhala Nowy Targ. Piłkarze z Nowego Targu w rundzie wiosennej spisują się świetnie i stoją przed historyczną szansą wywalczenia awansu do piłkarskiej drugiej ligi na szczeblu ogólnopolskim. „Nowotarżanie” w ligowej tabeli przewodzą z 64- punktami, a swój ostatni mecz ligowy wygrali u siebie w spotkaniu ze spadkowiczem z drugiej ligi Wisłą Puławy 2-0.

Czarni Połaniec dziś muszą zagrać najlepszy mecz w całym sezonie by powstrzymać rozpędzoną drużynę z województwa małopolskiego. Drużyna z Połańca nie raz udowodniła że potrafi grać bardzo dobrze z mocnymi drużynami jednak czy właśnie w dzisiejsze popołudnie nastąpi to przełamanie? Miejmy nadzieje że tak właśnie będzie.

W rundzie jesiennej w Nowym Targu to piłkarze Podhala wygrali z drużyną Czarnych Połaniec 3-0.

Początek meczu o 13, zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz.

źródło: własne