Czarni przegrali z Podhalem:

autor: Luki92; 2019-05-04 15:08:54; mksczarnipolaniec.pl;

Nie było niespodzianki, Czarni Połaniec przegrali w meczu 28 serii gier z liderem rozgrywek Podhalem Nowy Targ 0-3. Tym samym sytuacja ligowa „Czarnych” nie poprawiła się. Na niekorzyść drużyny z Połańca wyniki drużyn walczących o utrzymanie wygrały swoje spotkania.

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się bardzo źle dla drużyny z Połańca, gdyż drużyna Podhala pierwszego gola zdobyła już w 23 sekundzie meczu, a na listę strzelców wpisał się piłkarz ze Słowackim paszportem Lukas Hruszka. Pierwszą groźną sytuacje podopieczni Krzysztofa Łętochy wypracowali sobie w 23 minucie spotkania, a Karol Królak rzutu wolnego dogrywał piłkę do Filipa Krępy a jego strzał był minimalnie niecelny. Kilka minut później „Górale” podwyższyli wynik spotkania 2-0, a strzelcem gola był Dawid Dynarek. Dwie minuty później było już 3-0 dla ekipy z Nowego Targu tym razem naszego bramkarza pokonał Artur Pląskowski. W pierwszej połowie już nic ciekawego się nie wydarzyło i to drużyna z województwa małopolskiego na przerwę udała się z trzybramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie już goli nie oglądaliśmy, ale w tej połowie obie drużyny wypracowały jeszcze kilka ciekawych sytuacji podbramkowych. W 75 minucie spotkania drużyna gospodarzy była bardzo blisko gola honorowego jednak golkiper drużyny przyjezdnych poradził sobie z uderzeniem Filipa Krępy. Piłkarze Podhala również mieli swoje sytuacje po jednym ze strzałów naszego bramkarza uchronił słupek ale i to drużyna Czarnych też próbowali zdobyć chociaż tego jednego gola ale ostatecznie w tej połowie goli nie zobaczyliśmy.

W następnej serii gier, Czarni Połaniec zagrają na wyjeździe z Wólczanką Wólka Pełkińska.

MKS Czarni Połaniec - NKP Podhale Nowy Targ 0-3 (0-3)

źródło: własne / echodnia.eu / fot. Tomasz Kaczmarczyk