Czarni przegrali ze Stalą Rzeszów!

autor: Luki92; 2019-04-27 19:12:44; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec w meczu 26 kolejki w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie czwartej, przegrali przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów 1-2 (1-1). A na listę strzelców wpisywali się dla drużyny gości m.in. Robert Trznadel oraz Wojciech Reiman. A bramkę dla „Czarnych” zdobył Damian Sikiba.

Remisowa pierwsza połowa!

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się kapitalnie dla drużyny gości, akcja bramkowa miała miejsce w 4 minucie spotkania Robert Trznadel mocnym strzałem głową pokonał bramkarza „Czarnych”. Gdy wydawało się że kolejne gole dla drużyny przyjezdnych są kwestią czasu to nagle w 21 minucie spotkania z boiska został wyrzucony zawodnik Stali Rzeszów, Adrian Ligienza.  Ten zawodnik sfaulował piłkarza „Czarnych” który akurat był bez piłki i sędzia się nawet nie zawahał i pokazał zawodnikowi Stali bezpośrednią czerwoną kartkę. Tuż przed przerwą, Czarni Połaniec wyrównali stan mecz, a na listę strzelców wpisał się Damian Skiba w 44 minucie. Chwile później arbiter zaprosił zawodników na przerwę i na tablicy wyników mieliśmy 1-1.

Druga połowa dla Stali…

Na drugą połowę zawodnicy Stali Rzeszów wyszli bardzo zmotywowani i długo na sytuacje podbramkowe czekać nie musieliśmy gdyż drużyna gości miała kapitalną okazje rzutu wolnego, którego wykonawcą był Wojciech Reiman, jednak jego strzał został wybroniony przez Jakuba Borusińskiego, który w tym meczu stał między słupkami bramki połanieckiej drużyny. Kilka chwil później Reiman już się wpisał na listę strzelców, bo w 52 minucie skutecznie egzekwował rzut karny i pokonał golkipera Czarnych Połaniec. Mimo kilku prób drużyny z Połańca, na odwrócenie wyniku zabrakło czasu i spotkanie zakończyło się wygraną Rzeszowian.

Czarni na ligowym dnie….

Po przegranym meczu ze Stalą Rzeszów sytuacja ligowa Czarnych Połaniec się nie poprawiła, albo można nawet powiedzieć że się pogorszyła gdyż swój mecz ligowy wygrała Soła Oświęcim i strata do bezpiecznego miejsca to już 5 punktów, oczywiście wszystko jeszcze jest do uratowania ale czy stać na to podopiecznych Krzysztofa Łętochy? O tym przekonamy się w najbliższych meczach. Następny mecz, Czarni rozegrają 1 maja na wyjeździe gdzie w Chełmie zagrają z tamtejszą Chełmianką.

MKS Czarni Połaniec - Stal Rzeszów 1-2(1-1)

źródło: własne / fot. Stal Rzeszów