Czarni przegrywają z Avią Świdnik!

autor: Redakcja; 2019-05-29 16:04:53; mksczarnipolaniec.pl;

Wczoraj został rozegrany zaległy mecz 32 kolejki w piłkarskiej trzeciej lidze, po między Czarnymi Połaniec a Avią Świdnik. Ten mecz zakończył się wygraną drużyny ze Świdnika 1-3, tym samym drugim spadkowiczem w rozgrywkach 3 ligi zostaje zespół Czarnych Połaniec.

Czarni Połaniec w tym sezonie nie odegrali wielkiej roli w rozgrywkach na szczeblu trzeciej ligi i żegnają się po sezonie z tymi rozgrywkami. Przed drużyną z Połańca jeszcze dwie ligowe kolejki, w najbliższy weekend zawodnicy prowadzeni przez Krzysztofa Łętoche zagrają w Oświęcimiu z walczącą o utrzymanie Sołą. A ligowy sezon zakończymy 8 czerwca o 17 meczem na własnym stadionie ze Spartakusem Daleszyce.

Przebieg meczu:

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla drużyny ze Świdnika, która prowadzenie objęła już w 6 minucie meczu, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Plesz. Goście za wszelką cenę chcieli podwyższyć prowadzenie i im się to udało bo w 36 minucie arbiter wskazał na 11- metr boiska, a karnego na bramkę zamienił Wojciech Białek do przerwy wynik nie uległ już zmianie i to przyjezdni na przerwę schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Piłkarze z Połańca od początku drugiej połowy próbowali odmienić losy meczu jednak to się nie udało bo kilka minut później oglądaliśmy kolejną bramkę dla drużyny ze Świdnika a po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisał się Wojciech Białek. Honorowego gola dla „Czarnych” oglądaliśmy w 73 minucie, a jedynego gola dla ekipy z Połańca zdobył Mateusz Załucki z rzutu karnego. Do końca meczu rezultat się nie zmienił i to Avia Świdnik wychodzi z tego meczu zwycięsko.

MKS Czarni Połaniec – Avia Świdnik 1-3 (0-2)

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk