Czarni vs Wiślanie Jaśkowice 3-2

autor: Luki92; 2019-05-11 18:37:44; mksczarnipolaniec.pl;

Po bardzo emocjonującym meczu drużyna Czarnych Połaniec pokonała przed własną publicznością Wiślan Jaśkowice 3-2. Było to spotkania w ramach 30 serii gier w rozgrywkach trzeciej ligi w grupie IV.

Przebieg meczu:

Pierwsza połowa meczu toczyła się głównie w środkowej części boiska. Pierwszą sytuacje podbramkową w 2 minucie miała drużyna gości, a rzut wolny wykonywał Piotr Morawski jednak z jego strzałem bramkarz gospodarzy nie miał problemów.  Kilka minut później, Czarni Połaniec zagrozili bramce drużyny z Jaśkowic po dośrodkowaniu z którego wyszedł strzał i bramkarz przyjezdnych miał duże problemy ale ostatecznie piłka nie wpadła do siatki. Połaniecka drużyna w pierwszej połowie stworzyła sobie kilka okazji ale one nie przyniosły bramek, drużyna z małopolski również jakoś zbytnio nie wypracowała jakiejś groźnej sytuacji pod bramką „Czarnych” i zawodnicy na przerwę schodzili z bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie już oglądaliśmy bramki. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli zawodnicy Wiślan Jaśkowice, a dokładnie w 53 minucie bramkarza „Czarnych” pokonał Piotr Morawski. Czarni odpowiedzieli golem wyrównującym w 58 minucie, trzeba dodać bardzo efektowny to był gol strzelony „szczupakiem” a autorem tej bramki był Patryk Tetlak. Drużyna przyjezdnych 10-minut później ponownie pokonuje golkipera drużyny z Połańcu i drużyna Wiślan znów prowadzi, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szewczyk. Natomiast w 78 minucie piłkarze z Jaśkowic grali w osłabieniu gdyż drugi żółty kartonik a w konsekwencji czerwony obejrzał Konrad kuliszewski. Chwile później, Czarni Połaniec ponownie doprowadzają do wyrównania, a w 79 minucie na listę strzelców wpisuje się Damian Skiba. Ostatnie słowo należy do podopiecznych Krzysztofa Łętochy, Królak zagrywa idealnie na głowę Damiana Skiby, a temu pozostaje już tylko umieścić piłkę w siatce drużyny gości. Kilka chwil później sędzia zakończył to spotkanie i trzy punkty zostają w Połańcu.

MKS Czarni Połaniec - Wiślanie Jaśkowice 3-2 (0-0)

źródło: własne / czarni.polaniec.pl / fot. Tomasz kaczmarczyk