Czarni zagrają dziś z Chełmianką:

autor: Luki92; 2019-05-01 15:49:47; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś o 17, Czarni Połaniec zagrają na wyjeździe z Chełmianką Chełm a wszystko w ramach 27 kolejki o mistrzostwo trzeciej ligi w grupie czwartej.

Przeciwnikiem, Czarnych Połaniec będzie drużyna Chełmianki Chełm, która obecnie zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli z 31- punktami. A w ostatni ligowy weekend przegrali w Puławach z Wisłą 3-0. W dzisiejszym meczu piłkarze Chełmianki będą chcieli na pewno się zrehabilitować swoim kibicom za ostatnią ligową  przegraną i zarazem zapewnić sobie utrzymanie na trzecioligowym szczeblu rozgrywek.

W rundzie jesiennej, Czarni Połaniec przed własną publicznością pokonali drużynę Chełmianki Chełm 2-0, po golach Mateusza Jańca i Macieja Witka.

W dzisiejszym meczu zabraknie Doriana Buczka, który musi pauzować za kartki. Natomiast Karol Królak nie zagra ze względu na kontuzję.

Pierwszy gwizdek o 17, na stadionie Chełmianki.

źródło: własne / czarni.polaniec.pl