Czas na 4 kolejke, w piłkarskiej 4- lidze.

autor: Redakcja; 2019-08-24 04:20:25; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś startuje czwarta ligowa seria gier, spotkanie, które otworzy tą kolejkę zostanie rozegrane w Małogoszczy gdzie miejscowa Wierna podejmować będzie Granat Skarżysko-Kamienna. Natomiast liderująca drużyna Czarnych Połaniec zagra na wyjeździe z GKS Rudki. Również ciekawie zapowiada się niedzielny mecz po między Pogonią Staszów a Starem Starachowice.

 

W sobotnie przedpołudnie czeka nas bardzo ciekawe spotkanie w Małogoszczy…

 

- To będzie spotkanie, które otworzy 4 kolejkę w piłkarskiej IV- lidze, a więc Wierna Małogoszcz zagra przed własną publicznością z Granatem Skarżysko-Kamienna. Drużyna ze Skarżyska obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli jak do tej pory drużyna zanotowała w pierwszych trzech ligowych meczach trzy zwycięstwa i ma komplet punktów. Natomiast zespół Wiernej Małogoszcz to obecnie jedenasta siła naszej ligi, drużyna z Małogoszczy w poprzedniej ligowej kolejce przegrała wyjazdowym meczu z TS 1946 Nidą Pińczów. Faworytem sobotniego meczu będzie drużyna Granatu.

 

Lider z Połańca ponownie zagra z beniaminkiem…

 

- Świetny początek sezonu ma drużyna Czarnych Połaniec, w pierwszych ligowych kolejkach drużyna prowadzona przez Krzysztofa Łętoche prezentuję się bardzo dobrze ale już teraz można powiedzieć że drużyna dobrze weszła w ligowy sezon. Połaniecka drużyna w poprzedniej ligowej serii gier pewnie pokonała MKS Orlicz Suchedniów aż 8-0. Przeciwnikiem „Czarnych” będzie drużyna GKS-u Rudki czyli kolejny z przedstawicieli, który w tym sezonie IV-ligowym występuję w roli beniaminka. Faworytem niedzielnej konfrontacji wydaje się drużyna „Czarnych”.

 

Pogoń Staszów liczy na pierwsze ligowe zwycięstwo…

 

- Do bardzo ciekawego meczu również dojdzie w Staszowie gdzie miejscowa Pogoń będzie podejmowała beniaminka ze Starachowic. Jeśli chodzi o ligowe zmagania to Pogoń Staszów wciąż nie zanotowała w obecnym sezonie zwycięstwa. O niespodziankę w Staszowie będą chcieli się pokusić piłkarze Staru Starachowice, wszystko jest jak najbardziej możliwe, jednak faworytem tej konfrontacji wydaje się drużyna Staszowskiej Pogoni.

 

Pozostałe pary 4 kolejki IV ligi:

 

Łysica Bodzentyn - ŁKS Probudex Łagów.

GKS Nowiny - TS 1946 Nida Pińczów.

MKS Orlicz Suchedniów - Naprzód Jędrzejów.

Partyzant Radoszyce - Alit Ożarów.

Spartakus Daleszyce - MKS Neptun Końskie.

MKS Zdrój Busko Zdrój - Lubrzanka Kajetanów

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual