Czas na Orlęta Radzyń Podlaski!

autor: Redakcja; 2019-05-18 08:55:01; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś w Radzyniu Podlaskim drużyna Czarnych Połaniec zagra z Orlętami Radzyń Podlaski, a będzie to mecz rozgrywany w ramach 31 serii gier w piłkarskiej trzeciej lidze w grupie IV. A pierwszy gwizdek sędziego dziś o godzinie 17.

 

 

Sytuacja ligowa naszych rywali…

 

Orlęta Radzyń Podlaski – to drużyna, która w ligowej tabeli zajmuje 9 miejsce z 38- punktami. W minionej kolejce drużyna z Radzynia Podlaskiego zremisowała bezbramkowo w meczu wyjazdowym z Wisłą Puławy.

 

Mecz który trzeba wygrać…

 

Aby być wciąż w grze o utrzymanie, Czarni Połaniec muszą wygrać, ale to nie będzie łatwe bo drużyna z Radzynia Podlaskiego prezentuje w ostatnim czasie bardzo dobrą formę. Nie wszystko jest uzależnione od Czarnych, jeśli drużyna Siarki Tarnobrzeg spadnie z drugiej ligi tym samym szanse Czarnych na utrzymanie będą zerowe.

 

Jedni wracają inni pauzują…

 

Z drużyną trenuje już Mateusz Janiec i można się spodziewać że ten zawodnik znajdzie się w szerokiej kadrze na mecz z Orlętami, dla przypomnienia Mateusz wraca po kontuzji stawu skokowego. Natomiast za kartki będzie pauzował Karol Królak, który w ostatnim czasie prezentował się bardzo dobrze. Brak Karola to na pewno duże osłabienie w pojedynku z drużyną z Radzynia.

 

W rundzie jesiennej było tak…

 

Było to bardzo emocjonujące spotkanie zakończone wręcz hokejowym wynikiem 4-4, w tym spotkaniu dla „Czarnych” bramki zdobywali m.in. Mateusz Załucki, a hatricka ustrzelił Damian Skiba.

 

źródło: własne / fot. Tomasz kaczmarczyk

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual