Czas na nowy sezon! [zapowiedź]

autor: Redakcja; 2019-08-10 14:25:50; mksczarnipolaniec.pl;

Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon w piłkarskiej 4- lidze, w grupie: Świętokrzyskiej. Drużyna, Czarnych Połaniec ligowy sezon zainauguruje meczem w Daleszycach gdzie zagra z miejscowym Spartakusem. A spotkanie, które otworzy ligowy sezon odbędzie się w sobotę o godzinie 11 na obiekcie Neptuna Końskie, który będzie podejmował GKS Nowiny.

 

Groźny beniaminek ze Starachowic…

 

- Bardzo solidnie wygląda drużyna Staru Starachowice, która w poprzednim sezonie prezentowała bardzo wysoką ligową formę, co ostatecznie przełożyło się na wygranie ligi okręgowej i tym samym drużyna ze Starachowic wywalczyła awans do 4 ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Czy dla drużyny ze Starachowic gra w 4- lidzę będzie tylko przystankiem w kolejnych szczeblach rozgrywek o tym przekonamy się już w najbliższym sezonie, który startuje już dziś.

 

Rewolucja kadrowa w Połańcu…

 

- Po spadku z trzeciej ligi drużynę z Połańca opuściło sporo zawodników, te zmiany  zdecydowanie naruszyły kręgosłup drużyny Czarnych. Więc czego się możemy spodziewać w najbliższych meczach? Drużyna z Połańca jest dużą nie wiadomą jak ta drużyna będzie prezentowała się na czwartoligowych boiskach. Najbliższy sezon to na pewno nie będzie walka o mistrzostwo ligi bo kadrowo na to nie jesteśmy przygotowani.

 

Kandydaci do mistrzostwa ligi?!

 

- W głównej mierze kandydatów do mistrzostwa mamy kilku najpoważniejszymi wydają się Neptun Końskie oraz Zdrój Busko Zdrój. Do tej dwójki drużyn na pewno będzie chciała dołączyć drużyna Granatu Skaryżysko-Kamienna.

 

Pogoń Staszów z aspiracjami na dobry wynik w najbliższym sezonie…

 

- Czy do walki o mistrzostwo ligi włączy się drużyna Pogoni Staszów, w klubie ze Staszowa można odczuć że bardzo by tego chcieli jednak czy stać na to drużynę?. O tym przekonamy się w najbliższym sezonie, który zapowiada się nie zwykle ciekawie.

 

A wiec zaczynamy ligowy sezon!

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual