Czas na przedostatnią ligową kolejkę:

autor: Redakcja; 2019-06-01 10:52:43; mksczarnipolaniec.pl;

To już przedostatnia seria gier w piłkarskiej trzeciej lidze, w dzisiejsze późne popołudnie Czarni Połaniec zagrają po raz ostatni w tym sezonie na wyjeździe, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Soły Oświęcim. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.

 

Z obozu naszego rywala:

 

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest Soła Oświęcim, drużyna ta wciąż walczy o ligowy byt. Piłkarze z Oświęcimia to obecnie 14 siła trzecioligowych rozgrywek, niestety oświęcimianie nie mogą sobie dziś pozwolić na jaką kol wiek stratę punktową w związku że nad strefą spadkową mają tylko dwa punkty przewagi. O utrzymanie w trzeciej lidze grupie: IV walczą Podlasie Biała Podlaska, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska oraz Wisła Sandomierz. Drużyna Soły Oświęcim w poprzedniej serii gier bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Wisłą Puławy.

 

Pogodzeni ze spadkiem…

 

- Przed podopiecznymi Krzysztofa Łętochy jeszcze dwa ligowe mecze, dzisiejszy z Sołą Oświęcim i mecz, którym zakończymy ligowy sezon zagramy przed własną publicznością ze Spartakusem Daleszyce. Czarni Połaniec już nie mają nic do stracenia i mogą zagrać bez większej presji w najbliższych dwóch spotkaniach na szczeblu trzeciej ligi.

 

Gdzie odbędzie się dzisiejszy mecz?

 

- Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Oświęcimiu przy ul. Przeczna 2a, a początek tego meczu o godzinie 17.

 

źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Łonowiec9 / zobacz profil
dodanych komentarzy:
Ta strona, powinna być oficjalna. Tutaj co nie wejdę, to po 90 online jest. I do tego, newsy prawie codziennie wrzucacie. Więc mam po co wchodzić. A na czarni.polaniec.pl to prawie nikt nie siedzi, newsy raz na kilka dni wrzucają. Dramat
Design by Sensual; Code: Sensual