Czas na przedostatnią ligową kolejkę:

autor: Redakcja; 2019-06-01 10:52:43; mksczarnipolaniec.pl;

To już przedostatnia seria gier w piłkarskiej trzeciej lidze, w dzisiejsze późne popołudnie Czarni Połaniec zagrają po raz ostatni w tym sezonie na wyjeździe, a naszym przeciwnikiem będzie drużyna Soły Oświęcim. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17.

Z obozu naszego rywala:

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest Soła Oświęcim, drużyna ta wciąż walczy o ligowy byt. Piłkarze z Oświęcimia to obecnie 14 siła trzecioligowych rozgrywek, niestety oświęcimianie nie mogą sobie dziś pozwolić na jaką kol wiek stratę punktową w związku że nad strefą spadkową mają tylko dwa punkty przewagi. O utrzymanie w trzeciej lidze grupie: IV walczą Podlasie Biała Podlaska, Wiślanie Jaśkowice, Wólczanka Wólka Pełkińska oraz Wisła Sandomierz. Drużyna Soły Oświęcim w poprzedniej serii gier bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Wisłą Puławy.

Pogodzeni ze spadkiem…

- Przed podopiecznymi Krzysztofa Łętochy jeszcze dwa ligowe mecze, dzisiejszy z Sołą Oświęcim i mecz, którym zakończymy ligowy sezon zagramy przed własną publicznością ze Spartakusem Daleszyce. Czarni Połaniec już nie mają nic do stracenia i mogą zagrać bez większej presji w najbliższych dwóch spotkaniach na szczeblu trzeciej ligi.

Gdzie odbędzie się dzisiejszy mecz?

- Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w Oświęcimiu przy ul. Przeczna 2a, a początek tego meczu o godzinie 17.

źródło: własne