Czas na zakończenie rundy jesiennej:

autor: Luki92; 2020-11-22 08:38:48; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś zostanie rozegrany zaległy mecz 14 serii gier o mistrzostwo IV ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Przeciwnikiem drużyny Czarnych Połaniec będzie GKS Rudki. Będzie to ostatni mecz ligowy w tym roku podopiecznych Grzegorza Wcisło. Nie zależnie od wyniku ekipa z Połańca zimową przerwę spędzi na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Naszym przeciwnikiem jest drużyna GKS-u Rudki, zespół ten zajmuje siódme miejsce z 29- punktami po 18 kolejkach. Na ten bilans złożyło się 8 zwycięstw, 5 meczów zakończyło się podziałem punktów również 5 razy piłkarze z Rudek schodzili z boiska pokonani. W minionej serii gier piłkarze GKS-u Rudki pokonali na własnym obiekcie Lubrzankę Kajetanów 3:1.

Spotkanie pierwotnie miało zostać rozegrane 18 października 2020 roku, mecz został jednak przełożony w związku ze złym stanem murawy, efektem tego były intensywne opady deszczu. Nowy termin wyznaczono na dziś na 22 listopada na godzinę 13 – mecz zostanie rozegrany w Rudkach.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk