Dzień meczowy: Czarni - Avia Świdnik:

autor: Redakcja; 2019-05-28 08:57:44; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna Czarnych Połaniec zagra na własnym stadionie z Avią Świdnik w zaległym meczu 32 kolejki w piłkarskiej trzeciej lidze. Czarni wciąż mają matematyczne szanse na utrzymanie, jednak nie wszystko jest już zależne od drużyny z Połańca. Pierwszy gwizdek sędziego o 17.

Dlaczego mecz został przełożony?

W dniu 25 maja bieżącego roku mecz po między Czarnymi Połaniec a Avią Świdnik nie doszedł do skutku ze względu na zły stan boiska w Połańca, przyczyną tego były w ostatnim czasie intensywne opady deszczu. Decyzja mogła być tylko jedna to spotkanie musi zostać przełożone i dziś zostanie rozegrany ten zaległy mecz.

Z kim dziś zagramy….

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest drużyna Avii Świdnik, drużyna ze Świdnika zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli i do tej pory zgromadzili 39 punktów. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu zagwarantuje utrzymanie drużynie naszych rywali.

Tylko zwycięstwo przedłuży nadzieje na utrzymanie…

- Powoli sezon zbliża się ku końcowi i z każdym meczem jesteśmy bliżej spadku do IV ligi, ale póki jest cień szansy musimy wierzyć że się uda utrzymać. Czarni Połaniec to obecnie 17 drużyna w piłkarskiej trzeciej lidze a łącznie drużyna zgromadziła tylko 25 punktów, a na to złożyło się m.in. 6 zwycięstw, 7 remisów i niestety aż 18 razy drużyna z Połańca schodziła pokonana. Czarni Połaniec w poprzedniej kolejce bezbramkowo zremisowali w Radzyniu Podlaskim z tamtejszymi Orlętami.

źródło: własne / fot. avia-swidnik.pl