Dzień meczowy: Czarni grają z Łysicą:

autor: Redakcja; 2021-03-28 08:33:06; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś wielkie piłkarskie emocje za sprawą drużyny Czarnych Połaniec, drużyna prowadzona przez Grzegorza Wcisło zmierzy się w Staszowie z Łysicą Bodzentyn. Będzie to jedno z najciekawiej zapowiadających się meczów w ramach 22 serii gier o mistrzostwo 4 ligi w grupie: Świętokrzyskiej.

Drużyna z Bodzentyna po cichu liczy na sprawienie niespodzianki i urwaniu punktów liderowi, w rundzie jesiennej to drużyna Czarnych Połaniec pokonała w Bodzentynie miejscową Łysicę 1-0 po golu Macieja Witka. Czy Bodzentynianie zrewanżują się dziś i pokonają team z Połańca? A może to Czarni zainkasują dziś trzy punkty i zrobią kolejny krok w kierunku trzeciej ligi? O tym przekonamy się w niedzielne po południe.

Łysica Bodzentyn w ligowej tabeli zajmuje 8 miejsce i po rozegraniu 20 spotkań ligowych zgromadzili 30 punktów, na co złożyły się następujące liczby, 9 zwycięstw, 3 mecze zakończone podziałem punktów, 8 razy z boiska schodzili pokonani. Bilans bramkowy to 33 gole zdobyte oraz 28 goli straconych.

Ten mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie boiska w Staszowie, pierwszy gwizdek sędziego o 11. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

#GRAJĄCZARNI #WALECZNADRUŻYNA

źródło: własne /fot. Aleksander Piekarski