Dzień meczowy: Czarni vs Spartakus!

autor: Redakcja; 2019-06-08 12:53:44; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś zostanie rozegrana ostatnia ligowa kolejka, Czarni Połaniec na pożegnanie z piłkarską trzecią ligą zagrają na własnym stadionie ze Spartakusem Daleszyce. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 17:00.

Z obozu naszych rywali…

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem będzie drużyna Spartakusa Daleszyce, obecnie są ostatnią siłą naszej ligi i podobnie jak Czarni Połaniec po dzisiejszym meczu będą drużyną IV- ligową. Ale wróćmy do tego co nas będzie czekać w dzisiejsze po południe, to będzie mecz dwóch drużyn, które nie zrealizowały swoich celów na ten sezon, jakim było by utrzymanie na trzecioligowych szczeblu rozgrywek. Drużyna z Daleszyc w tym sezonie wygrała 5 ligowych spotkań, 8 razy dzieli się punktami a 20 razy z boiska schodzili pokonani. W poprzedniej serii gier przegrali u siebie z Wisłą Puławy 1-2.

Pożegnać się z klasą….

- To już ostatni akcent ligowego sezonu, Połaniecka drużyna na poprawę humoru będzie chciała ostatni mecz sezonu zakończyć wygraną ale czy tak się stanie przekonamy się dziś wieczorem. Dla większości zawodników to był już ostatni sezon w barwach drużyny Czarnych Połaniec. Wracając jeszcze do tego sezonu to w liczbach wyglądało to tak, 6 ligowych meczów kończyło się zwycięstwem drużyny z Połańca. 7 razy piłkarze „Czarnych” dzielili się punktami, a 20 razy schodzili z boiska jako drużyna pokonana.

W rundzie jesiennej to Spartakus Daleszyce pokonał drużynę Czarnych Połaniec 3-2.

źródło: własne / fot.Tomasz Kaczmarczyk