Dziś, Czarni zagrają z GKS Nowiny:

autor: Luki92; 2020-08-22 08:23:44; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze przed południe, Czarni Połaniec będą podejmować drużynę GKS-u Zio-Max Nowiny. Będzie to mecz rozgrywany w ramach szóstej serii gier o mistrzostwo IV ligi. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 11, na stadionie „CZARNYCH”.

Pójść za ciosem…

- Świetny początek ligowego sezonu notuje drużyna Czarnych Połaniec, która w pierwszych pięciu meczach zgarnęła komplet punktów. W poprzedniej serii gier Czarni Połaniec pokonali wyjazdowym meczu Hetmana Włoszczowa 3-2, choć przy akcji bramkowej na wagę zwycięskiego gola dla Połanieckiej drużyny było dużo kontrowersji. Liczymy że w dzisiejszym meczu drużyna „Czarnych” pozostanie na zwycięskim szlaku.

Z kim zagramy?

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest drużyna GKS Zio-Max Nowiny. Drużyna z Nowin to rewelacja poprzedniego sezonu, który zakończyli na bardzo dobrym drugim miejscu. Początek tego sezonu dla zespołu z Nowin nie jest łatwy, bo drużyna GKS-u Nowiny zanotowała trzy zwycięstwa oraz dwie porażki, ligowy falstart zaliczyli z Hetmanem Włoszczowa, a w czwartej kolejce przegrali z Moravią Morawica obie te drużyny występują w roli beniaminków. Z kolei drużyny z, którymi piłkarze z Nowin wygrali to Star Starachowice, AKS 1947 Busko Zdrój oraz MKS Orlicz Suchedniów. Nasi przeciwnicy obecnie zgromadzili 9 punktów co pozwala im na zajęcie 6 miejsca w ligowej tabeli.

HEJ CZARNI GOOOL

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk