Dziś mecz derbowy z Pogonią Staszów:

autor: Luki92; 2020-10-10 13:48:01; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś w Połańcu zostanie rozegrany mecz derbowy, Czarni Połaniec na własnym obiekcie podejmować będą Pogoń Staszów w ramach 13 serii gier w świętokrzyskiej IV lidze. To spotkanie w roli sędziego głównego poprowadzi Pan Jakub Pieron z Kielc, a pierwszy gwizdek o 15:30.

Naszym przeciwnikiem dziś jest Pogoń Staszów, która w ligowej tabeli zajmuje 11 miejsce na to złożyły się następujące liczby, 5 zwycięstw, 1 remis, 6 porażek w stosunku bramek to Staszowianie mają zdobytych 25, a straconych 26. W poprzedniej kolejce piłkarze Pogoni przegrali w Staszowie z Orliczem Suchedniów 1-5.

Ostatnie spotkanie między Pogonią Staszów a Czarnymi Połaniec zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem w poprzednim sezonie w 2 kolejce Czarni pokonali w Staszowie Pogoń 1-0.

W związku z wprowadzeniem w całej Polsce żółtej strefy, stadion w Połańcu może zostać zapełniony dziś w 25% czyli na obiekt wejdzie tylko 250 kibiców. Pamiętaj o zabraniu ze sobą maseczki chroń siebie i innych bo zdrowie masz tylko jedno.

źródło: własne | fot. Łukasz J.