Dziś mecz ligowy ze Spartakusem.

autor: Luki92; 2020-03-08 10:06:56; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś piłkarze Czarnych Połaniec rozpoczynają grę o pierwsze ligowe punkty w 2020 roku. W dniu dzisiejszym Czarni Połaniec zagrają przed własną publicznością ze Spartakusem Daleszyce. A pierwszy gwizdek sędziego dziś o godzinie 14:30.

Czarni Połaniec rundę jesienną zakończyli na trzecim miejscu z dorobkiem 35 punktów na co złożyło się 10 meczów zakończonych zwycięstwem, 5 ligowych meczów kończyło się podziałem punktów oraz 2 mecze kończyło się wygraną drużyn przeciwnych. W przerwie zimowej drużynę Czarnych wzmocnili następujący zawodnicy m.in. Jakub Dziedzic, Kamil Hul, Piotr Kron, Sebastian Łętocha, Bartłomiej Saracen, Bartłomiej Sztuka. A z drużyny ubyli m.in. Damian Krążek, Bartłomiej Pańtak, Krystian Sornat oraz Eryk Borczyński.

Drużyna naszego najbliższego rywala czyli Spartakusa Daleszyce zajmuje 15 miejsce na co złożyło się 3 zwycięstwa, 6 remisów oraz 8 razy z boiska schodzili pokonani. W trakcie okresu przygotowawczego klub z Daleszyc wzmocnili następujący piłkarze m.in. Michał Jeziorski, Szymon Pietras, Wiktor Brożyna, Filip Postawa, Daniel Wołowiec. Natomiast z drużynę Spartakusa opuścili m.in. Adrian Wołczyk, Michał Staszewski, Jakub Majewski, Kornel Łosak.

Początek dzisiejszego meczu o godzinie 14:30 na stadionie „Czarnych” liczymy na wasze wsparcie. HEJ CZARNI GOOOOL.

źródło: własne / echodnia.eu \ kieleckapilka.pl / fot. Tomasz Kaczmarczyk