Dziś mecz sparingowy z Sokołem Nisko:

autor: Redakcja; 2020-02-08 09:03:35; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze przed południe drużyna Czarnych Połaniec zagra mecz sparingowy z Sokołem Nisko w ramach przygotowań do rundy wiosennej w IV- lidze w grupie – Świętokrzyskiej. Ten mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie boiska w Stalowej Woli.

Będzie to trzeci mecz sparingowy Czarnych Połaniec, do tej pory drużyna z województwa Świętokrzyskiego przegrała w pierwszym meczu kontrolnym z Unią Tarnów w stosunku 1-3, a w minioną sobotę piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Łętochę pokonali 2-1 Błękitnych Ropczyce. Dzisiejszym przeciwnikiem drużyny z Połańca jest lider klasy okręgowej w grupie: Stalowa Wola czyli Sokół Nisko, który po rundzie jesiennej zgromadził 38 punktów i to pozwala im zajmować pierwsze miejsce w tabeli.

Początek dzisiejszego meczu kontrolnego o godzinie 11:00 w Stalowej Woli.

źródło: własne