Dziś mecz sparingowy z Unią Tarnów:

autor: Luki92; 2020-01-25 08:40:21; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś o godzinie 15:30, drużyna Czarnych Połaniec rozegra pierwszy mecz sparingowy w 2020 roku, a przeciwnikiem drużyny z Połańca będzie 4- ligowa Unia Tarnów. Mecz zostanie rozegrany na sztucznej płycie boiska w Mielcu.

Co słychać w obozie Czarnych Połaniec?

- W drużynie prowadzonej przez Krzysztofa Łętochę, nastąpiły w ostatnim czasie pierwsze ruchy kadrowe. W rundzie wiosennej nie będziemy już oglądali w barwach Czarnych Połaniec m.in. Damian Krążek, Bartłomiej Pańtak, Eryk Borczyński oraz Krystian Sornat. Niewątpliwie brak tych zawodników to duże osłabienie dla drużyny z Połańca. Jednak że to będzie duża szansa dla zawodników, którzy grywali mniej w poprzedniej rundzie.

Z obozu naszego przeciwnika…

- Unia Tarnów to drużyna, która występuję na szczeblu IV-ligi w grupie: Małopolskiej w okręgu: Wschodnim. Tarnowianie po rundzie jesiennej przewodzą w ligowej tabeli, a na swoim ligowym koncie zgromadzili 36-punktów. Na drugim miejscu jest Wolania Wola Rzędzińska a na trzecim Poprad Muszyna obie te drużyny do „Jaskółek” tracą cztery punkty.

źródło: własne / polaniec.com.pl