Dziś mecz z OKS Opatów:

autor: Redakcja; 2021-04-03 09:14:01; mksczarnipolaniec.pl;

Przed nami 23 seria gier w piłkarskiej 4-lidze, ta kolejka zostanie rozegrana Wielką Sobotę. Drużyna Czarnych Połaniec pojedzie do Opatowa na mecz z OKS-em. Również znamy już obsadę sędziowską na dzisiejszy mecz w roli sędziego głównego będzie Pan, Szczepan Górczewski, a na liniach pracować będą Panowie, Piotr Kowalski i Jakub Kochański. Pierwszy gwizdek arbitra o 16.

Dwie drużyny, które mają przed sobą dwa różne cele, OKS Opatów walczy o utrzymanie, z kolei Czarni Połaniec walczą o mistrzostwo ligi. OKS Opatów to obecnie 18 drużyna z 16 punktami. Natomiast Czarni Połaniec zajmują 1 miejsce z 50- punktami.

Niestety ostatni mecz pucharowy, piłkarze Czarnych Połaniec okupili kontuzjami i dziś na pewno nie zobaczymy Piotra Ferensa około miesięczna przerwa wymuszona kontuzją. Drobne urazy mają Kamil Hul oraz Michał Smoleń.

W rundzie jesiennej Czarni Połaniec pokonali na własnym stadionie OKS Opatów 1-0, po golu Piotra Kamińskiego.

źródło: własne / MKS Czarni Połaniec