Dziś pucharowy mecz z Klimontowianką:

autor: Luki92; 2020-10-14 05:01:10; mksczarnipolaniec.pl;

Już dziś drużyna Czarnych Połaniec rozpoczyna swoją przygodę w Okręgowym Pucharze Polski, a naszym przeciwnikiem będzie LKS Klimontowianka PBI Klimontów. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 15, w Klimontowie. Spotkanie rozegrane zostanie na wyjeździe ze względu że to Klimontowianka występuję w rozgrywkach ligowych o szczebel niżej niż Czarni Połaniec.

Info o naszym przeciwniku.

- Naszym przeciwnikiem dziś będzie Klimontowianka Klimontów, drużyna ta powstała w 1952 roku. Barwami klubowymi są uznawane kolory „czerwono-zielone.” Drużyna z Klimontowa obecnie występuje w klasie okręgowej w grupie – Świętokrzyskiej. Warto dodać że właśnie nasz dzisiejszy przeciwnik prowadzi w ligowej tabeli mając na swoim ligowym koncie 30 punktów, a w swoim ostatnim meczu ligowym pokonali u siebie Victorie Skalbmierz w stosunku 2:1. Tym samym Klimontowianka ma przewagę ośmiu punktów nad MKS Unią Sędziszów, która zajmuje drugie miejsce w lidze.

Sędzią głównym dzisiejszego meczu będzie Pan Paweł Gach z Sandomierza. Obu drużyną życzymy powodzenia i niech wygra lepszy. O awansie do kolejnej rundy zadecyduje jeden mecz, a więc przegrywający odpada z wyżej wymienionych rozgrywek.

źródło: własne | fot. materiały prasowe