Dziś wyjazdowy mecz z AKS B-Z:

autor: Luki92; 2020-08-30 08:36:42; mksczarnipolaniec.pl;

Dziś o godzinie 17 piłkarze Czarnych Połaniec zagrają w Busko Zdroju z miejscowym AKS 1947 Busko Zdrój. Ten mecz zostanie rozegrany w ramach 7 serii gier o mistrzostwo IV ligi w grupie – Świętokrzyskiej. Sędzią głównym tego meczu będzie Maciej Zajder a na liniach sędziować będą Radosław Jachowski oraz Krzysztof Wasilewski.

Z obozu naszego przeciwnika:

- Naszym dzisiejszym przeciwnikiem jest drużyna AKS 1947 Busko Zdrój. Drużyna, która z początkiem tego sezonu prezentuje się bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo, drużyna z Buska zajmuje dopiero 17 miejsce w ligowej tabeli z pięcioma punktami, a na to złożyło się 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz trzy razy schodzili z boiska jako pokonani. W poprzedniej serii gier przegrali w Suchedniowie z Orliczem 4-2.

Czy „Buszczanie” dziś sprawią niespodziankę i zatrzymają rozpędzonego lidera z Połańca? Ostatni mecz między tymi drużynami zakończył się wygraną „Czarnych” 1-0, a ten mecz był rozgrywany w Połańcu w poprzednim sezonie w 5 kolejce 28 sierpnia 2019 roku.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk