Dziś wyjazdowy mecz z Partyzantem!

autor: Redakcja; 2020-10-04 07:45:30; mksczarnipolaniec.pl;

W dzisiejsze po południe drużyna Czarnych Połaniec wyjazdowym meczu zagra z Partyzantem Radoszyce w ramach 12 serii gier o mistrzostwo 4-ligi w grupie: Świętokrzyskiej. W miniony weekend drużyna Czarnych Połaniec pauzowała w związku z odwołanym meczem z Naprzodem Jędrzejów, tym samym dziś piłkarze z Połańca wrócą na ligowe boisko. Pierwszy gwizdek sędziego o 15.

Mecz w delegacji…

- Po wymuszonej przerwie drużyna z Połańca, wraca dziś na ligowe boiska i mamy taką nadzieje że podopieczni Grzegorza Wcisło pokażą się z dobrej strony i trzy punkty pojadą do Połańca. Podopieczni Grzegorza Wcisło w swoim ostatnim meczu ligowym pokonali w Starachowicach miejscowego Stara 3-2, a był to mecz 10 serii gier w piłkarskiej świętokrzyskiej IV- lidze.

Z kim dziś zagramy?

- Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Partyzanta Radoszyce, który zajmuje w ligowej tabeli 18 miejsce z dorobkiem 8 punktów. W ostatniej kolejce, Partyzant przegrał na wyjeździe z obecnym liderem rozgrywek MKS-em Orlicz Suchedniów 0:3. Najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny z Radoszyc jest Przemysław Winckowicz, który ma na swoim koncie zdobytych 5 goli. Bilans bramkowy naszych rywali to 13 zdobytych goli oraz 35 straconych.

Tak było w ostatnim meczu tych drużyn.

Ostatnie spotkanie między Partyzantem Radoszyce a Czarnymi Połaniec było rozgrywane 17 listopada o godzinie 13, 2019 roku. Był to mecz 17 kolejki 4 ligi i zakończył się remisem 2-2.

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk