Grad goli w Radoszycach!

autor: Luki92; 2020-10-04 17:06:46; mksczarnipolaniec.pl;

Czarni Połaniec w meczu 12 serii gier o mistrzostwo świętokrzyskiej IV- ligi, pokonali w meczu wyjazdowym Partyzanta Radoszyce 7-0. Do przerwy na tablicy wyników mieliśmy trzy bramkowe prowadzenie podopiecznych Grzegorza Wcisło. Z przebiegu spotkania przez cały mecz drużyną lepszą była ekipa przyjezdnych i tylko dzięki bramkarzowi Partyzanta wynikł nie był wyższy. Już w przyszły weekend czekają nas derby z Pogonią Staszów.

W dzisiejszym meczu bramki zdobywali m.in. Maciej Witek 9' , Piotr Ferens 24', Tomasz Mucha x2 31',90' , Filip Krępa 50' , Adrian Gębalski 58' , Piotr Kamiński 82'.

Pod dużym znakiem zapytania stoi środowy mecz zaległy z KS Naprzód Jędrzejów, który jest zaplanowany na 7 października na godzinę 15:30. Jeśli ten mecz będzie odwołany poinformujemy o tym w osobnym newsie.

Partyzant Radoszyce - MKS Czarni Połaniec 0:7 (0:3)

źródło: własne | fot. Tomasz Kaczmarczyk