Grana środa w piłkarskiej IV- lidze!

autor: Luki92; 2019-08-27 10:33:06; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro startuje piąta seria gier w piłkarskiej IV- lidze, najciekawszy mecz w tej kolejce zostanie rozegrany w Połańcu gdzie Czarni podejmować będą drużynę Zdroju Busko Zdrój. Bardzo interesująco również zapowiada się mecz w Skarżysko-Kamiennej gdzie miejscowy Granat zagra z GKS Nowiny. A wszystkie mecze w tej kolejce zostaną rozegrane o godz: 17.

 

Czarni Połaniec jutro będą gościć u siebie MKS Zdrój Busko Zdrój.

 

- To spotkania zapowiada się bardzo interesująco, bo obie drużyny bardzo dobrze rozpoczęły ligowe zmagania jednak ten mecz pokaże w jakiej formie są drużyny z Połańca oraz Busko Zdroju. W poprzedniej kolejce drużyna Zdroju zgarnęła trzy punkty w meczu z Lubrzanką Kajetanów. Z kolei drużyna „Czarnych” w poprzedniej ligowej serii gier bezbramkowo zremisowała w Rudkach z tamtejszym GKS-em.

 

Ciekawie zapowiada się druga para…

 

- To będzie również ciekawy mecz, Granat Skarżysko Kamienna – GKS Nowiny. Wracając jeszcze do ostatniej serii gier to piłkarze Granata dość niespodziewanie przegrali w Małogoszczy aż 5-2. Do jutrzejszego meczu w doskonałych humorach przystąpią zawodnicy GKS-u Nowiny, którzy w minionej kolejce pokonali u siebie Nidę Pińczów 4-1. Jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ale faworyta trudno wskazać.

 

Naprzód Jędrzejów wciąż czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo…

 

- To nie jest najlepsze wejście w ligowy sezon dla drużyny z Jędrzejowa, Naprzód wciąż czeka na pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Przeciwnikiem Jędrzejowskiej drużyny jest bardzo dobrze w ostatnim czasie dysponowany beniaminek z Rudek czyli miejscowy GKS. Drużyna GKS-u Rudki w ostatniej ligowej kolejce zremisowała z Czarnymi Połaniec 0:0. Natomiast Naprzód Jędrzejów na wyjeździe przegrał w Suchedniowie z miejscowym Orliczem 1-0.

 

Pozostałe pary 5 serii gier w piłkarskiej IV- lidze.

 

Lubrzanka Kajetanów – MKS Wierna Małogoszcz.

MKS Neptun Końskie – Pogoń Staszów.

Star Starachowice – MKS Orlicz Suchedniów.

Alit Ożarów – Spartakus Daleszyce.

ŁKS Probudex Łagów – Partyzant Radoszyce.

TS 1946 Nida Pińczów – Łysica Bodzentyn.

 

źródło: własne

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual