„Halo Halo tu Małogoszcz:”

autor: Luki92; 2021-03-12 15:20:35; mksczarnipolaniec.pl;

Jutro wracają ligowe zmagania w piłkarskiej 4-lidze w grupie: Świętokrzyskiej. Drużyna Czarnych Połaniec w niedziele na sztucznej płycie boiska w Staszowie będzie gościła team z Małogoszczy czyli miejscową Wierną. I właśnie teraz przybliżymy naszym kibicom jak wyglądały przygotowania tej drużyny do rundy wiosennej.

Drużyna Wiernej Małogoszcz rundę jesienną zakończyła na 11 miejscu z dorobkiem 27 punktów. Na to złożyło się 8 zwycięstw, 3 remisy oraz 8 konfrontacji zakończyło się wynikiem niekorzystnym. Jeśli chodzi o bilans bramkowy to 40 goli zdobytych zaś 38 straconych. Ostatni mecz ligowy drużyna z Małogoszczy zremisowała 1-1 na boisku w Suchedniowie z tamtejszym Orliczem.

W trakcie przygotowań drużyna Wiernej Małogoszcz ogłosiła że w ramach przygotowań rozegra łącznie 4 gry kontrolnych z drużynami występującymi w rozgrywkach na szczeblu IV ligi z regionu - Świętokrzyskiego. A sparing-partnerami byli m.in , ZKS Granat Skarżysko-Kamienna, Spartakus Daleszyce, Moravia Morawica, MKS Orlicz Suchedniów.

Sparingowy raport:

- W pierwszym meczu kontrolnym drużyna z Małogoszczy mierzyła się z czwartoligowcem ze Skarżyska Kamiennej czyli z ekipą Granata. Mecz zakończył się wynikiem 2-2. Bramki w tym meczu zdobywali dla Wiernej, Jakub Jaśkiewicz oraz Mateusz Rejowski. A dla Granatu, Błażej Miller (dwie).

- W drugim meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego piłkarze Wiernej Małogoszcz pokonali 4 zespół świętokrzyskiej IV ligi czyli Spartakusa Daleszyce mecz zakończył się wynikiem 3-2, a na listę strzelców wpisali się Mateusz Rejowski (dwie) oraz Jakub Jaśkiewicz. A dla Spartakusa bramki zdobywali Mariusz Maciejski oraz Michał Jeziorski.

- W trzecim spotkaniu kontrolnym ekipa Wiernej Małogoszcz zmierzyła się z beniaminkiem z Morawicy czyli piątą drużyną 4 ligi - Świętokrzyskiej. Spotkanie zakończyło się wręcz hokejowym wynikiem w stosunku 4:3. Zwycięską drużyną był team z Małogoszczy. Strzelcami bramek byli ponownie dobrze już nam znani z w częśniejszych gier kontrolnych zawodnicy. Mateusz Rejowski (dwie) oraz Jakub Jaśkiewicz (dwie).

- Na zakończenie okresu przygotowawczego drużyna z Małogoszczy zremisowała 1:1 z rewelacyjnym w minionej rundzie Orliczem Suchedniów. W tym meczu kontrolnym na listę strzelców wpisywali się dla Wiernej: Wiktor Soboń, natomiast dla Orlicza: Ernest Supierz.

Spotkanie Czarnych Połaniec z Wierną Małogoszcz odbędzie się na sztucznej płycie boiska w Staszowie w niedzielne przed południe. W związku iż trwają nadal obostrzenia i dalej w całej Polsce obowiązuje czerwona strefa mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Przez całą najbliższą rundę w naszych social mediach będzie obowiązywał hasztag #GRAJĄCZARNI

źródło: własne / fot. MKS Wierna Małogoszcz