IV liga zawieszona do 26 kwietnia 2020 r.

autor: Luki92; 2020-03-12 15:36:13; mksczarnipolaniec.pl;

Polski Związek Piłki Nożnej przedłużył okres zawieszenia czwartoligowych rozgrywek do 26 kwietnia bieżącego roku. A wszystko to jest spowodowane, wprowadzonym stanem epidemicznym na terenie naszego kraju. Tym samym nie wiadomo jeszcze kiedy nastąpi kontynuacja dalszej części rozgrywek na szczeblu IV ligi.

 

Pełny komunikat:

 

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.


O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

 

żródło: PZPN

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual