Jutro rusza 33 seria gier, zapowiedź!

autor: Redakcja; 2019-05-31 13:22:34; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro startuje przedostatnia seria gier w piłkarskiej trzeciej lidze. Lider rozgrywek Podhale Nowy Targ zagra u siebie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Z kolei wicelider rozgrywek Stal Rzeszów zagra na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Czarni Połaniec jadą do Oświęcimia na mecz ze Sołą.

 

Lider chce wrócić na zwycięską ścieżkę…


- Piłkarze z Nowego Targu chcieliby by już ten sezon zakończył się ale pozostaje im do rozegrania jeszcze dwa ligowe mecze najbliższy już jutro u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. „Górale” w ostatniej ligowej kolejce przegrali wyjazdowym meczu z Motorem Lublin 2-3. Piłkarze Podhala będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. „Nowotarżanie” w ligowej tabeli są na 1 miejscu a łącznie zgromadzili 73- punkty.

 

Stal Rzeszów zaczyna pogoń za liderem…


- Piłkarze Stali Rzeszów wciąż są w grze o mistrzostwo ligi, sytuacja w ligowej tabeli jest o tyle ciekawa że lider rozgrywek w ostatnim czasie gubi punkty. Ale czy z tego może skorzystać drużyna z Rzeszowa? Myślimy że tak ale aby tak było to swoje mecze muszą wygrywać. Piłkarze Stali Rzeszów jutro zagrają na wyjeździe z Chełmianką Chełm, to będzie ostatni mecz wyjazdowy rzeszowian w obecnym sezonie. Bardzo ciekawie niewątpliwie będzie w 34 serii gier, czyli finałowej kolejce Stal Rzeszów będzie podejmować drużynę Podhala Nowy Targ, kto wie czy ten mecz nie będzie decydował o mistrzostwie.

 

Soła Oświęcim podejmuje Czarnych Połaniec…


- Już jutro Soła Oświęcim zagra na własnym stadionie ze świeżo upieczonym spadkowiczem Czarnymi Połaniec. Piłkarze z Oświęcimia wciąż nie są pewni czy pozostaną w piłkarskiej trzeciej lidze, aby tak się stało muszą swój mecz wygrać i liczyć na korzystne wyniki w innych spotkaniach. To nie jest łatwy tydzień dla drużyny z Połańca, we wtorek podopieczni Krzysztofa Łętochy przegrali z Avią Świdnik 1-3, i tym samym nie mają już najmniejszych szans na pozostanie w trzeciej lidze.

 

Pozostałe mecze w tej kolejce:


Avia Świdnik - Hutnik Kraków.

Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz.

Wiślanie Jaśkowice - Stal Kraśnik.

Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Sokół Sieniawa.

Spartakus Daleszyce - Wisła Puławy.

Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin

 

źródło: własne / fot. Maciej Zubek

 

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual