Jutro startuje 27 seria gier w III lidze.

autor: Luki92; 2019-04-30 11:47:57; mksczarnipolaniec.pl;

Już jutro startuje 27 seria gier o mistrzostwo w III lidze, grupie: IV. Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze w Rzeszowie gdzie Stal podejmować będzie Hutnika Kraków, a Podhale Nowy Targ zagra przed własną publicznością z Wisłą Puławy. Natomiast Czarni Połaniec jadą do Chełma na mecz z tamtejszą Chełmianką.

 

Lider nie zwalnia tempa…

 

Drużyna z Nowego Targu od początku rundy prezentuje znakomitą formę i ostatnie mecze nas w tym tylko utwierdzają. W poprzednim meczu ligowym piłkarze Podhala pewnie pokonali Podlasie Białą Podlaska 0-3. Tym samym „górale” przewodzą w ligowej tabeli i łącznie zgromadzili już 61 punktów. Piłkarze Wisły Puławy w środę będą chcieli się pokusić o niespodziankę w Nowym Targu ale to w cale nie będzie takie łatwe. „Wiślacy” w ostatniej serii gier pewnie pokonali na własnym terenie Chełmiankę Chełm 3-0. Wisła Puławy obecnie zajmuje 4 miejsce, a na swoim ligowym koncie mają 45 punktów.

 

W Rzeszowie wciąż wierzą w awans…

 

Od początku sezonu na drużynie Stali Rzeszów ciąży presja na wynik sportowy, jakim jest wywalczenie awansu na drugoligowy szczebel rozgrywek. W poprzedniej kolejce rzeszowianie bardzo długo się męczyli z drużyną, Czarnych Połaniec mimo gry w osłabieniu mecz zakończył się wygraną Stali Rzeszów 1-2. Piłkarze z Rzeszowa zajmują 2 miejsce z dorobkiem 58- punków. O co tak na prawdę gra Hutnik Kraków runda jesienna była w ich wykonaniu bardzo dobra, jednak z każdym kolejnym meczem się zastanawiamy o co ta drużyna gra w tym sezonie. W ostatnim ligowym meczu zawodnicy z Nowej Huty przegrali u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-2. Natomiast Hutnik Kraków ma na swoim ligowym koncie 45- punktów co pozwala im zajmować 5 miejsce w tabeli ligowej.

 

Kiedy nastąpi przełamanie?

 

Powoli szansa na utrzymanie w III lidze, Czarnym Połaniec po prostu ucieka, niema się tu co oszukiwać rozgrywki na szczeblu trzecioligowym przerosły drużynę z Połańca. Najbliższy mecz, Czarnych z Chełmianką w cale do najłatwiejszych nie będzie należał ale to już nie ma znaczenia z kim gramy aby uratować jeszcze ten sezon połaniecka drużyna musi zacząć punktować w każdym meczu za trzy punkty w innym wypadku, Czarni wrócą do IV ligi. W poprzedniej kolejce, Czarni Połaniec przegrali na własnym boisku ze Stalą Rzeszów 1-2. Czarni obecnie zamykają ligową tabelę tylko z 18 punktami. Chełmianka Chełm to drużyna, która obecnie zajmuje 11 miejsce w ligowej tabeli a do tej pory zgromadzili 31- punktów. W ostatnim ligowym meczu przegrali w Puławach z miejscową Wisłą 3-0.

 

Pozostałe pary 27 kolejki:

 

Avia Świdnik - Wisła Sandomierz

Orlęta Radzyń Podlaski - Soła Oświęcim

Wiślanie Jaśkowice - Spartakus Daleszyce

Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Sokół Sieniawa

Motor Lublin - Stal Kraśnik

 

źródło: własne / fot. Tomasz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Komentarze Użytkowników
Design by Sensual; Code: Sensual